Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Прем’єру анімації «Душа» з кінозалів перенесли в онлайн

12.10.2020
об 15:19

Прем’єру стрічки «Душа» перенесли на кінець грудня та перевели в онлайн-формат. Не дивлячись на те, що до прем’єри ще два місяці, фільм вже отримав багато позитивних відгуків критиків.

 

Прем’єра анімаційного фільму «Душа» від студії Pixar відбудеться онлайн та офлайн. Так, в Америці та країнах, де глядачі можуть користуватись сервісом Disney+, реліз стрічки відбудеться на онлайн-сервісі 25 грудня. У тих країнах, де сервіс не доступний – фільм демонструватимуть у кінотеатрах. 

 

 

Нагадаємо, світовий реліз повнометражного мультфільму повинен був відбутися у листопаді. Проте через поширення Covid-19, закриваються кінотеатри, а більшість прем’єр переноситься. Творці «Душі» вирішили не відкладати реліз надовго й презентувати його на своєму сервісі. Зазначимо, таким чином студія Disney вже презентувала в цьому році блокбастер «Мулан».

Кінокритики вже встигли висловити своє захоплення фільмом. Стартовий рейтинг стрічки «Душа» у системі порталу Rotten Tomatoes складений на основі професійних рецензій виявився максимальним. Критики відзначають його яскраві візуальні ефекти та змістовне наповнення і порівнюють стрічку з джазовими композиціями.

 

«Як і в деяких джазових піснях, творці стрічки використали традиційну структуру, але при цьому дозволили собі неочікувані імпровізації і зробили все так, що навіть очікуваний фінал виглядає єдино вірним та правильним», - зазначив кінокритик Indie Wire КАЛІМ АФТАБ.

 

«Стрічка являє собою те найкраще, що може дати студія Pixar: красу, душевність, гумор та складні роздуми на тему існування», - зазначила критикиня Independent КЛАРИСА ЛАФРЕЙ.

 

«Це вінтажна суміш зі складного сюжету, технічної майстерності, фантазії та емоцій», - зазначив оглядач The Hollywood Reporterи ЛЕСЛІ ФЕЛПЕРІН.

 

В Україні пригодницьку анімацію «Душа» можна буде подивися в кінотеатрах з 25 грудня.

 

 

 

Джерело: Rotten Tomatoes; Kinomania

Читайте також:

Новини

Аргументи вчених: Кінозали – найбезпечніші місця в часи пандемії

Німецька національна асоціація кінотеатрів закликає уряд збільшити кількість дозволених місць в залі, аби більше людей стали приходити до кінотеатру. Прохання асоціації ґрунтується на новому дослідженні вчених, які назвали зали одним з найбезпечніших місць при пандемії.

07.10.2020
об 14:30

Анімація

У мережі з’явився трейлер стрічки «Упс! Пригоди тривають»

Скоро в кіно анімаційний сімейний фільм «Упс! Пригоди тривають» про те, як двоє друзів випали з ковчега у відкрите море та були розлучені під час шторму, а ще пережили безліч пригод під водою та на острові.

09.10.2020
об 12:12

Новини

Відкладені релізи: Кінопрем’єри продовжують переносити на 2021 рік

У жовтні та листопаді мали вийти два релізи від кіностудії Lionsgate, але вона вирішила теж відтермінувати дати прокату.

11.10.2020
об 12:55

Новини

Незабаром в Україні презентують стрічку «Мати Апостолів»

Фільм, що розповідає про жахи війни через емоції та біль матерів, на широкий екран вийде у перший місяць зими.

12.10.2020
об 13:58