Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Прем'єра військової драми «Грейхаунд» відбулася онлайн

14.07.2020
об 18:10

10 липня ексклюзивно на платформі потокового сервісу Apple TV + відбувся реліз героїчної військової драми з Томом Генксом «Грейхаунд». Фільм, що засновано на реальних подіях, отримав «сертифікат свіжості» на порталі кінорецензій Rotten Tomatoes. Наразі стрічка у 80 % дописів має позитивні відгуки.

 

В основу сюжету ліг роман Сесіла Скотта Форестера «Добрий пастир». Дія розгортається в далекому 1942 році. У центрі фільму капітан Ернст Краузе (Хенкс), якого призначають командувати есмінцем «Грейхаунд», але до цього він ніколи не брав участь у військових діях. Герой має захистити конвой від атаки німецьких підводних човнів.

Спочатку «Грейхаунд» мав вийти в кінотеатрах, але через пандемію студія Sony Pictures вирішила перепродати блокбастер медіагіганту. Слід зауважити, що для  Тома Генкса це досить особистий проєкт, адже адаптацією матеріалу він займався самостійно. Режисером став постановник незалежної драми «Поховайте мене живцем» Аарон Шнайдер, у 2004 році відзначений премією «Оскар» за короткометражку «Два солдати». Екранну компанію зірці «Форреста Гампа» склали Елізабет Шу («Пацани»), Стівен Грем («Гострі картузи»), Мануель Рульфо («Примарна шістка») і Карл Глусман («Любов»).