Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Прем'єра українського трилера: На КМКФ «Молодість» засніжить

16.08.2020
об 14:03

Прем'єра повнометражного дебюту режисера Станіслава Капралова відбудеться в рамках 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». В програмі «Спеціальні події» покажуть український трилер Let it Snow. Подія проходитиме в кінотеатрі «Жовтень» 26 серпня.

 

 

Нагадаємо, сюжет фільму розгортається на фоні засніжених гір Грузії. За сноубордисткою, любителькою фрірайду, женеться чорний снігохід з безликим наїзником. Він не просто хоче знищити героїню, він наче драматург, насолоджуючись процесом, розігрує видовищну криваву п'єсу. 

 

 

Як ми вже писали, зимовий трилер Станіслава Капралова створено у копродукції України з США та Іспанією. Продюсер фільму – Сергій Лавренюк (Solar Media Entertainment), копродюсери Ян Фішер, Роджер Корбі (FishCorb Films) та Станіслав Капралов, виконавчий продюсер – Маріанна Новікова.

 

 

Головні ролі у фільмі виконують Іванна Сахно («Шпигун, який мене кинув», «Тихоокеанський рубіж: Повстання»), Алекс Хафнер («Занурення», «Радник») та Тінатін Далакішвілі («Зірка», «Любов з акцентом», «Ебігейл»).

 

 

Варто зазначити, нещодавно найбільший в світі американський дистриб'ютор Lionsgate придбав права на цю стрічку. Також згодом оголосили про низку нових дистриб'юційних угод для українського трилера: Let it Snow продали до Японії, Греції, Сінгапуру, Африки, країн Близького Сходу та екс-Югославії.

 

 

Джерело: PR-служба фільму Let it Snow

У матеріалі використано кадри з фільму Let it Snow

Читайте також:

Новини

Етнографічні дослідження Мантаса Кведаравічюса увійшли до міжнародного конкурсу КМКФ «Молодість»

Психологічну драму «Стасіс» литовського кінорежисера Мантаса Кведаравічюса відібрали до міжнародного конкурсу повнометражних фільмів на 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Фільм є спільним виробництвом України, Литви та Франції.

05.08.2020
об 17:25

Новини

Короткометражний фільм «Бульмастиф» презентують на КМКФ «Молодість»

За два тижні розпочнеться 49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Під час заходу відбудеться національна прем’єра короткометражного фільму Анастасії Буковської «Бульмастиф». Про етапи створення стрічки режисерка та співавторка сценарію розповідала на першому Форумі «Продакшн в Україні». Учасники заходу дізналися про те, наскільки був успішним експеримент фільмування з командою кіноінтернів та про інші успішні кейси, які отримала знімальна група студії Family Production, фільмуючи драму.

07.08.2020
об 17:40