Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Прем’єра «Тенета» влітку може не відбутися

14.07.2020
об 14:25

Днями аналітик компанії MKM Partners Ерік Хендлер зробив не втішний прогноз для американського кінопрокату.

На думку відомого експерта, за всіх сприятливих обставин кінотеатри в США зможуть відкритися  лише у вересні. Це пояснюється різким збільшенням кількості випадків захворюваності на Covid-19 в Каліфорнії, Флориді та Техасі, та й економіка Нью-Йорка відновлюється досить повільно. Тож вихід на екрани «Тенета» в серпні вкрай малоймовірний.

Попередній прогноз щодо зниження касових зборів в 2020 році погіршено з 55-60 до 70 %. Очікується, що касові збори впадуть на 90 % у третьому кварталі й на 50 % у четвертому. Раніше прогнозувалося їх зниження відповідно на 65 % і 29 %.

У Латинській Америці очікувати відкриття кінотеатрів у третьому кварталі взагалі не варто, а в Китаї все залежить від позиції уряду країни, а він поки що не дає жодних публічних коментарів з цього питання.

У Європі ситуація значно краща: кінотеатри в більшості країн відновили роботу, але, з іншого боку, відчуватиметься брак контенту, адже поява голлівудських прем’єр малоймовірна до стабілізації ситуації в США.

Експерт вважає, що відкладений попит на розваги допоможе відновленню індустрії, однак процес цей відбуватиметься поступово. Касові збори в США прогнозуються в розмірі $ 9,1 млрд в 2021 році (+ 158%) і $ 11,5 млрд в 2022 році (+ 26%). Таким чином, наступного року навіть за найбільш оптимістичного сценарію відвідуваність навряд чи повернеться до показників, які були до початку пандемії.

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Найочікуваніші прем’єри: «Тенет» змінив дату релізу

Студія Warner Bros. перенесла прем'єру фільму Крістофера Нолана «Тенет». Крім того, ще декілька очікуваних релізів вийдуть на екрани трохи пізніше, ніж планувалося раніше.

15.06.2020
об 11:13

Новини

Адаптивний карантин: Кінотеатрам дозволили відновити роботу

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і вніс зміни до постанови, якою регламентується карантин. Зокрема, передбачається заборона роботи кінотеатрів до 1 липня, а з 2 липня вони отримують дозвіл на роботу.

26.06.2020
об 10:45

Новини

Кінотеатри Гонконгу знову закриваються

Внаслідок нової хвилі захворюваності на Covid-19 уряд Гонконгу вирішив вдатися до радикальних мір. Так, з 15 липня в регіоні обмежать публічні збори, чисельністю від 50 до 4 осіб. У зв'язку з цим закриються кінотеатри, бібліотеки, концертні зали та фітнес-клуби, розташовані в закритих приміщеннях.

14.07.2020
об 12:27