Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Прем’єра «Тенета» може таки відбутись у серпні

27.07.2020
об 12:18

Стрічку планують показати у країнах Європи. Офіційної дати релізу в США нині ще немає. Раніше творці стрічки планували випустити реліз одночасно на всіх ринках світу, але зараз таку ідея неможливо втілити  в життя.

Глядачі зможуть побачити «Тенет» у серпні. Проте лише у кінотеатрах за межами Америки. Студія Warner Bros. повідомила, що в якості дат виходу релізу розглядається 26-28 серпня. Показати картину Крістофера Нолана попередньо планують поки що в Іспанії, Франції, Великобританії – саме у партнерів цих країн студія дізнавалась, чи можлива прем’єра фільму в кінотеатрах наприкінці літа.

Нагадаємо, на минулому тижні стало відомо, що «Тенет» не вийде в американський прокат у середині серпня, як планувалось раніше. Все – через епідемію Covid-19 в країні та закриття кінотеатрів у багатьох штатах. Подейкують, що реліз таки планують видати в США 11 вересня, але офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає.

Джерело: Variety

 

Читайте також:

Новини

«Тенет» може не вийти через нові правила кінопрокату

Прокат «Тенета» Крістофера Нолана знову під загрозою, але цього разу в Китаї. У кінотеатрах Піднебесної фільм може не вийти через нові правила роботи великих екранів.

19.07.2020
об 18:16

Новини

У США скасували серпневий реліз «Тенета»

Студія Warner Bros. офіційно заявила про скасування прем'єри «Тенета» в США, яка мала відбутися 12 серпня. Нової дати релізу наразі немає.

21.07.2020
об 11:35

Новини

Прем’єра «Тенета» може таки відбутись у серпні

Стрічку планують показати у країнах Європи. Офіційної дати релізу в США нині ще немає. Раніше творці стрічки планували випустити реліз одночасно на всіх ринках світу, але зараз таку ідея неможливо втілити в життя.

27.07.2020
об 12:18