Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Прем'єра стрічки "Сторонній" Дмитра Томашпольського відбудеться на фестивалі HÕFF

10.03.2020
об 09:34

Європейська прем’єра фільму Дмитра Томашпольського «Сторонній» відбудеться на Haapsalu Horror and Fantasy Film Festival (HÕFF), який створює команда фестивалю «класу А» Tallinn Black Nights Film Festival.

HÕFF входить до Європейської федерації кінофестивалей жанру фантастики The Méliès International Festivals Federation (MIFF). Цього року в програмах фестивалю – 35 фільмів із 15 країн світу, а серед гостей – цьогорічний триумфатор «Оскару» Пон Джун-Хо, який покаже свій відомий хоррор «Thе Host».

Україну на фестивалі представлять автор сценарію та режисер-постановник фільму «Сторонній» Дмитро Томашпольський та продюсер картини Олена Дем’яненко. 15-ий Хаапсалуський фестиваль фільмів жахів та фантастики HÕFF відбудеться з 30 квітня по 3 травня 2020 року в місті Хаапсалу (Естонія).

Про фільм:
За сюжетом, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропадає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов'язані між собою та до чого тут лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар'єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще – їй доведеться з'ясувати, хто вона насправді.

Режисером та автором сценарію фільму є Дмитро Томашпольський, головні ролі виконали Анастасія Євтушенко та Даша Трегубова. Стрічку створено «Кінокомпанією Гагарін Медіа» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фільм «Сторонній»/ «Stranger» вже має у доробку 9 нагород та участь у міжнародних кінофестивалях у США, Канаді, Колумбії, Японії, Південній Кореї та Індії.

В українському кінопрокаті стрічка очікується восени цього року.