Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Премꞌєра нового серіалу «Дівчата» на телеканалі СТБ

23.12.2021
об 11:09

Питання про жіночу дружбу часто викликає суперечки та бурхливі обговорення. Чи існує вона? Чому саме історія подруг здатна викликати сумніви? Настав час їх розвіяти і поставити крапку. Жіноча дружба є! І вона сповнена різних емоційних граней: щастя, радості, співпереживання, захоплення, емпатії, співчуття та розуміння.

Напередодні новорічних свят телеканал СТБ покаже 4-серійну драмеді «Дівчата» із Наталкою Денисенко, Анастасією Цимбалару та Ганною Кузіною у головних ролях.

Гарний, стильний і такий близький кожній жінці серіал, у якому йдеться не лише про високі підбори, а й про грандіозну дружбу трьох подруг. Різних за характером та професією, їх об'єднує лише одне — бажання присвятити час собі. Якщо діти виросли, а в особистому житті тиша, настав час щось змінювати. Дівчата вирішують шукати своє щастя за допомогою сучасних технологій та реєструються в додатку для знайомств. А що, адже їхній спільній знайомій вдалося зустріти принца на червоній дорогій іномарці. Подруги не можуть втямити, чому ж у них досі так і не склалося особисте життя. Розлучення, плачевний досвід шлюбу та часті невдалі побачення, — всі ці негаразди давно набридли. Однак щастя є, і воно таке близьке. Головне — навчитися його помічати. «Дівчата» допоможуть глядачам перенестись у легку атмосферу жіночої дружби та розкажуть історії, які так знайомі кожній жінці.

Головні героїні серіалу «Дівчата» абсолютно різні. Однак їхня протилежність рис характеру дає їм змогу доповнювати одна одну.

Героїня, яку втілила Наталка Денисенко – Катруся, «іде по життю сміючись». Цей образ приріс із дитинства. З нею легко. З нею весело. Жінка-вогонь, яка долає всі перешкоди. Тим часом за цією маскою Катя ховає всі свої негаразди. Вона не хоче, щоб інші (особливо чоловіки) знали, що Катя вміє плакати. Найсильніша риса — це вміння знаходити вихід із будь-яких ситуацій. Долає проблеми хитрощами. Катя — ще та лисиця.

Вікторія – героїня Анни Кузіною — власниця ресторанчика. Добра, привітна до всіх клієнтів. Хазяйка закладу, куди хочеться повертатися, як додому. Вона — людина-логіка. Швидко навчилася вибудовувати свої схеми та пріоритети: «це — на доньку, це — за квартиру, це — на новий посуд для ресторану. А те, що залишилося, — краще заощадити». Віка добре заробляє, вона давно може дозволити собі дорогу косметику і одяг наймодніших брендів. Але її світогляд залишається непорушним. Психологічно їй давно потрібен видих, ресурс майже на нулі, і Віка підсвідомо це відчуває.

Анастасія Цимбалару виконала роль Інни. Чоловіки бачать цю героїню красивою, стильною, розумною жінкою. Найсильніша риса нашої Інни — вміння переступити через проблему, вмить про неї забути і йти далі.

Хибне переконання Інни на початку її шляху: вона нічого не варта і нічого ніколи не досягне. Їй треба бути «за чоловіком». Оточення бачить Інну лише дружиною Віталія. І це, на жаль, не маска. Так воно і є.

Найбільший страх Інни — стати для чоловіка «не такою». З роками цей страх збільшується. А що, коли він її покине? Це ж кінець її життя. Сама вона не виживе.

Серіал - досить багатогранний. Він розкриє багатошаровість реального життя. І незважаючи на будь-які негаразди, залишиться місце легкості й жарту. Так, головні героїні опинятимуться на побаченнях, де в хід підуть і сльози, і сміх.

Прем'єра драмеді «Дівчата» 29 грудня о 20:15 на телеканалі СТБ, одразу всі 4 серії.

Джерело: СТБ

 

 

Читайте також:

Новини

Комедію «Де гроші» покажуть  на телеканалі Україна

Телевізійна прем’єра авантюрної комедії-квесту «ДЕ ГРОШІ» виробництва компанії DZIDZIOFILM відбудеться на телеканалі «Україна». У головних ролях знялись легендарна Ада Роговцева та неймовірний Михайло Хома, разом з ними глядачі поринуть у захопливі й часом небезпечні пошуки скарбу.

20.12.2021
об 11:13

Новини

Прем’єра історично-еротичного серіалу «Кава з кардамоном» вже сьогодні

Вже сьогодні, 20 грудня, на телеканалі СТБ стартує серіал «Кава з кардамоном». За два дні до прем’єри, - 18 грудня творці серіалу Solar Media Entertainment та Держкіно України спільно з СТБ презентували новий офіційний трейлер серіалу. Багатогранність сюжету створює інтригу з першої секунди. Голлівудський рівень знімань, різноплановість акторів, нові сюжетні лінії та вишукані вбрання героїв нікого не залишать байдужим.

20.12.2021
об 13:21

Новини

«Розсміши коміка», «Побачення без фільтрів», «Пригоди Бампера і Суса» — що покаже ТЕТ у 2022 році

Телеканал ТЕТ вже підбив підсумки року та подылився планами на наступний. У 2021 ТЕТ показав безліч прем'єр і довгоочікуваних продовжень шоу і серіалів, та підготував чимало новинок і на 2022.

21.12.2021
об 15:19