Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Прем'єра мелодрами «Крила метелика»

28.11.2021
об 10:29

Історія кохання головних героїв Лізи та Дмитра почалася понад 20 років тому. Тоді вони збиралися одружитися, але інтриги друзів завадили цьому шлюбу. Як поведуть себе герої, коли зустрінуться через роки?

За сюжетом, Діза та Дмитро хотіли одружитися, але їх розлучили на багато років. Життя знову зводить Лізу й Дмитра, і за іронією долі, цього разу вже між їхніми дітьми спалахують перші сильні почуття...

Мелодрама «Крила метелика» - це спільний проєкт FILM.UA Group і телеканалу «Україна».

Режисер-постановник Олександр Пархоменко, оператор-постановник Олександр Гребенніков, продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мірський, Марина Хрипунова, Ірина Босова, Олена Малкова. Над сценарієм працювали Олена Малкова, Тетяна Носенко та Лев Карпов.

У головних ролях: Валентина Гарцуєва, Сергій Радченко, Костянтин Самоуков, Зоряна Марченко, Захар Шадрін, Марія Штофа, Надія Ященко, Юлія Гершанік, Марія Трепікова, Євген Казакевич.\

«Крила метелика» - мелорама із чотирьох серій. Вже сьогодні, - 28 листопада, 0 17:00 серіал стартує на телеканалі «Україна».

Джерело:FILM.UA

Читайте також:

Новини

Новорічна історія «Дільничих з ДВРЗ»: ICTV знімає фільм за мотивами серіалу

У Києві розпочалися зйомки новорічного фільму за мотивами серіалу «Дільничний із ДВРЗ». Телеканал готує не просто додаткову серію улюбленого серіалу, а 100-хвилинний фільм «ДВРЗ. Операція "Новий рік"».

26.11.2021
об 10:11

Новини

«Сонячна злива»: Розпочалися зйомки нової мелодрами

FILM.UA Group та телеканал «Україна» розпочали роботу над чотирисерійною мелодрамою «Сонячна злива». У центрі сюжету Марта – все її, здавалося б, щасливе життя, в один момент  йде шкереберть. У стосунках з чоловіком – крапка, з сином – негаразди. Драма про те, як важливо знаходити в собі сили протистояти негараздам та віднайти себе.

24.11.2021
об 17:22

Новини

Продовження «Кріпосної»: знімають четвертий сезон

Доки українці активно обговорюють несподівану розв’язку третього сезону серіалу «Кріпосна», його творці повідомляють: це не фінал! Продовженню «Кріпосної» — бути. Незабаром на нас чекає початок нової історії, нової боротьби за кохання і розкриття всіх таємниць.

19.11.2021
об 12:51