Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Прем'єра фільму "ДАЧА" відбудеться у Мистецькому арсеналі

04.02.2022
об 16:45

У вівторок, 15 лютого, в Міжнародний день онкохворої дитини, в Мистецькому арсеналі відбудеться допрем’єрний показ документальної стрічки режисера Олексія Смоляра «Дача».  Це світла історія про унікальний центр для сімей з онкохворими дітьми, розташований у Київській області.  

Фільм присвячений унікальному київському центру «Дача» благодійного фонду «Запорука», який опікується онконедужими дітьми та їхніми родинами. Цей затишний дім допомагає сім’ям не розлучатися, поки лікується їхня дитина. Тому «дачники» його називають «дім далеко від дому».

Зйомки тривали майже три місяці. Героями документального фільму стали діти, батьки та їхні «ангели-помічники» — працівники фонду «Запорука», психологи та лікарі.

«Мене вразив підхід фонду «Запорука» до проблеми дитячого раку. Хотілося поділитися силою та надією, яку я відчув, коли потрапив на «Дачу». Я побачив, що рак — не вирок, що, так, це довготривалий, важкий період, але його можна пережити та перемогти. Що є шляхетні люди, які з відкритим серцем допомагають родинам з цим впоратися. Я сподіваюсь, що цей фільм побачать люди, в яких є можливість підтримати цих дітей та їхні сім’ї. Наша стрічка не про хворобу, не про біль,  тим паче, не про жалість. Вона про добру силу. Мені здається, що у висвітленні таких непростих питань не вистачає саме такої щирості та тепла. Подивіться фільм і ви також це відчуєте», - розповів режисер стрічки Олексій Смоляр.

«Дача» була заснована благодійним фондом «Запорука» у 2009 році. За весь час свого існування тут безкоштовно зі своїми родинами проживали 1270 дітей різного віку з різних куточків України. 

З 16 лютого кожен охочий зможе не лише побачити світлу історію про «Дачу», а й підтримати «дачників». Це можна буде зробити, придбавши благодійні квитки в мережі кінотеатрів «Планета Кіно» та на медіасервісі MEGOGO. Усі виручені кошти будуть спрямовані на утримання центру «Дача».

Раніше ми писали про те, що творці фільму представили офіційний трейлер "Дача".

Джерело: Move In Movie

Читайте також:

Новини

Серіал «Зломовчання» представлять на Berlinale

Вперше український серіал відібрано до програми 72-го Берлінського фестивалю Berlinale Series Market Selects як «такий, що має високий ринковий потенціал». Тобто, проект, що може зацікавити широку аудиторію у різних країнах.

28.01.2022
об 13:23

Новини

Docudays UA відкриває прийом заявок на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview

Ukrainian Doc Preview — це можливість презентувати потенційним партнерам свої майбутні повнометражні документальні фільми, які потребують підтримки з промоцією, дистрибуцією або шукають додаткового фінансування. Ukrainian Doc Preview збирає ключових представників міжнародної індустрії документального кіно. Такий шоукейс запускають у роботу вже вчетверте.

04.02.2022
об 13:58