Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Представили тизер українського конспірологічного трилера «Патерн»

01.02.2022
об 12:06

Трилер є спробою розкрити мотиваційні та соціальні механізми сучасного українського суспільства, проаналізувати шизоїдну ситуацію тотальної брехні та ролі в цьому розважальних медіа-програм. В ньому піднімаються теми соціальної нерівності та тієї межі, за яку не варто заходити заради кар‘єри та успіху.

Дія фільму відбувається на телестудії, де проходить зйомка реаліті-шоу «Я ревную». Керівництво каналу, що замовив шоу, не задоволено рейтингами та наполягає на збільшенні градусу провокаційності. Продюсер та режисер шоу Антон вимагає від учасників розігрувати сцени ревнощів «на грані фолу». На знімальному майданчику ситуація виходить з-під контролю. Адміністративна група шоу виявляється залученою до неконтрольованих нею «ігор у ревнощі», що змушує Антона підозрювати: в шоу є другий план, «невидимий сценарій» - «Шоу про зйомки шоу», розігрування якого розраховано на елітних споживачів закритих сайтів.

Для Антона, вихідця з родини чиновника високого рангу, така ситуація виглядає принизливою. Він пробує вияснити, хто стоїть за «невидимим сценарієм». Одночасно в студії трапляється ЧП – хтось вбиває помічника адміністратора, Мілу, дівчину з темним минулим та специфічними сексуальними вподобаннями....

Стрічка знята за однойменним романом Володимира Єшкілєва. Жанрова ніша – конспірологічний трилер-детектив.

У ролях: Тарас Бенюк, Анна Андрусишин, Тарас Тафійчук, Ірина Бенюк, Володимир Єшкілєв, Василина Костун, Ольга Цьона та інші.

Режисер: Тарас Бенюк. Сценарій: Володимир Єшкілєв, Тарас Бенюк. Продюсер: Олег Головенський. Композитори: Петро Сенчук, Тарас Сенчук. Виробник: Ukrainian West Film. Загальний кошторис склав менше 10 млн. грн. Проект не мав фінансової підтримки від держави.

Фільм вийде в кіно з 17 березня 2022 року.

Джерело: Ukrainian West Film

Читайте також:

Новини

Актори фільму «Стоп-Земля» розповіли про плани на майбутнє

«Стоп-Земля» — фільм режисерки Катерини Горностай про підліткову закоханість і дружбу, моменти дорослішання та прийняття себе. Головні ролі в ньому зіграли непрофесійні актори-підлітки, які два місяці навчалися в унікальній акторській лабораторії. Виконавці головних ролей Маша Федорченко, Саша Іванов та Яна Ісаєнко розповіли, чи планують продовжувати акторську кар’єру.

21.01.2022
об 17:40

Новини

Документальний фільм «Дача» Олексія Смоляра незабаром виходить у прокат

Прем'єра документального фільму "ДАЧА" режисера Олексія Смоляра (робоча назва "Янголи\Дачі") відбудеться 15 лютого 2022 року – у Міжнародний день онкохворої дитини. Автори презентували офіційний трейлер картини.

31.01.2022
об 15:45