Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Працівників кіноіндустрії просять долучитися до підтримки Українського павільйону в Каннах

22.04.2022
об 18:57

На кіноринку в Каннах має бути Український павільйон! Український національний павільйон у Каннах багато років поспіль проходив за фінансової підтримки Держкіно, він буде й цьогоріч. Створена спільними зусиллями Держкіно та профільних галузевих асоціацій і кінокомпаній робоча група вже активно працює над його організацією. Але через переформатування бюджету країни на воєнні потреби, Агентство зараз, як і всі інші ЦОВВ, дуже обмежене в коштах та потребують підтримки.

Із 2008 року українська кіноіндустрія щорічно представлена на кіноринку Каннського кінофестивалю Національним павільйоном. У нинішній надскладний рік ми бачимо вкрай необхідним мати в Каннах наше офіційне представництво, щоб світ бачив саме нашу культуру та ідентичність, щоб міг опиратися впливу російської пропаганди в культурному просторі.

«Ми не маємо достатнього ресурсу для покриття всіх необхідних для організації павільйону витрат, тому потребуємо допомоги. Просимо представників кіносфери за можливості долучитись до вирішення фінансово-організаційних питань за роботою Національного павільйону України на кіноринку Marché du Film ювілейного, 75-го Каннського міжнародного кінофестивалю», - йдеться у звернені Держкіно України.

Пишіть на info@usfa.gov.ua чи на нашу фб-сторінку у ПП. Контактна особа від робочої групи: Катерина Третьякова, +38 (097) 395 27 84 / Telegram, WhatsApp, Viber.

Спільними зусиллями ми зможемо все!

 

Джерело: Держкіно України

Читайте також:

Новини

Держкіно просить не допускати російські фільми до участі у Каннському кінофестивалі

Голова Держаного агентства з питань кіно України – Марина Кудерчук звернулася до очільника Каннського кінофестивалю П'єра Лескюра із відповідним проханням.

18.04.2022
об 11:12

Новини

Той, що надихнув Pink Floyd: героєм випуску «Неймовірної правди про українців» стане Андрій Хливнюк

СТБ продовжує випускати актуальний у нинішніх реаліях прем’єрний дайджест «Все буде добре». Відсьогодні щоп’ятниці у рубриці «Неймовірна правда про українців» у компанії ведучих – Григорія Решетника та Надії Матвєєвої – на глядачів чекатимуть надихаючі та мотивуючі історії українських селебритіс в умовах війни.

22.04.2022
об 15:54