Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Позивний «Бандерас» вийде у формі коміксів

23.07.2020
об 19:08

Найближчим часом українці зможуть побачити пригоди військового з позивним «Бандерас» у коміксах. Про роботу над новим проєктом та намір видати книгу-комікс «Позивний «Бандерас» заявили автори однойменного фільму.

Історію в картинках створюватимуть на основі однойменних книг та фільму. Ідею намалювати комікс високо оцінили експерти Українського культурного фонду, але через скорочення бюджету не отримала підтримки.

«Ми вирішили, що це не привід відмовлятися від проєкту і подалися до Спільнокошту. І от нарешті договір укладено й ми готові стартувати», - зазначив один з авторів проєкту Артемій Кірсанов.

Працювати над коміксами будуть автори книги й фільму, до Артемія Кірсанова приєднається Сергій Дзюба, а також художник-ілюстратор Микола Ніколаєв.

Нагадаємо, стрічка «Позивний «Бандерас» розповідає про групу розвідників в зоні АТО, які намагаються запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. На чолі групи – досвідчений капітан Антон Саєнко на позивний «Бандерас», а самі події розвиваються біля його рідного села. Стрічка вийшла у прокат восени 2018 року.  В її основі – щоденники нацгвардійця з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів.

 

Джерело: ukrinform.ua

 

Читайте також:

Інтерв'ю

Клінт Іствуд: «Залишатися в сідлі»

Легенді американського кінематографу Клінту Іствуду 31 травня виповнилося 90!

17.07.2020
об 15:42

Новини

Прем’єрний вікенд сиквелу «Потяг в Пусан 2: Півострів» в Азії

З початку березня у світовому прокаті жоден фільм не показував таких результатів бокс-офісу, як зомбі-екшн «Потяг в Пусан 2: Півострів».

21.07.2020
об 17:24

Новини

«Погані дороги» поїдуть на Венеційський кінофестиваль

Режисерський дебют Наталії Ворожбит «Погані дороги» візьме участь у конкурсній програмі Тиждень критики 77-го Венеційського міжнародного кінофестивалю. Повнометражна ігрова робота – це екранізація однойменної п’єси дебютантки.

22.07.2020
об 19:35