Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Потяг до Пусана» знову в кіно: Розширена версія та прем'єра сиквелу

24.07.2020
об 14:03

Розширену версію культового зомбі-екшну вперше покажуть в Україні. Глядачі зможуть відчути себе пасажирами «Потяга до Пусана». Дія фільму відбувається в одній з азійських країн, яку миттєво охопив загадковий вірус… У серпні глядачів очікує продовження цієї історії.

В українських кінотеатрах з 30 липня стартує показ розширеної версії стрічки «Потяг до Пусана» у форматах 2D та 4DX. Глядачі вже мали змогу бачити цей фільм у 2016 році, але така його розширена версія вперше демонструється в наших кінозалах.

Головна героїня стрічки – маленька Су Ан у свій День народження хоче поїхати з батьком до матері у Пусан. Поки вони знаходяться в дорогі стається непередбачуване – країну охоплює новий загадковий вірус. Єдиним не зараженим місцем в країні виявився Пусан. Всі хочуть потрапити на потяг до цього міста. Однак, чи є вже заражені серед тих, хто опиняється у потягу? 442 кілометри пасажирам доведеться боротися за виживання, тут жити – ще не означає бути людиною… Фільм визнано одним з кращих зомбі-екшнів останніх років. Світові збори з показів становлять понад мільйон доларів.

Показ його розширеної версії передує прем'єрі сиквелу франшизи «Потяг до Пусана 2. Півострів», який вийде на великі екрани України 6 серпня.

Джерело: пресслужба «Своє кіно»

Читайте також:

Новини

Прем’єра «Тенета» влітку може не відбутися

Днями аналітик компанії MKM Partners Ерік Хендлер зробив не втішний прогноз для американського кінопрокату.

14.07.2020
об 14:25

Новини

Прем’єрний вікенд сиквелу «Потяг в Пусан 2: Півострів» в Азії

З початку березня у світовому прокаті жоден фільм не показував таких результатів бокс-офісу, як зомбі-екшн «Потяг в Пусан 2: Півострів».

21.07.2020
об 17:24