Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Пошуки принца Вільяма у фільм «Спенсер» викликали фурор у мережі

29.11.2020
об 14:14

Заклик до участі у кастингу на роль 11-річного Вільяма опублікували в мережі 25 листопада. В оголошенні зазначили, що британські актори не можуть бути претендентами «через нові правила Brexit, які вступають у дію 1 січня 2021 року», коли Великобританія повинна вийти з ЄС. Пост швидко поширився британськими ЗМІ та викликав ажіотаж у соціальних мережах. Через що безліч акторів почали нарікати на те, що британці не можуть бути обрані на цю роль.

 

 

Через вихід з Європейського Союзу британським громадянам обмежують свободу пересування на території майже цілого континенту. Однак деякі британо-європейські копродукції з британським акторським складом зможуть зніматися на континенті завдяки Конвенції Ради Європи про кінематографічну копродукцію. Але остаточно ще не прийняте рішення між ЄС та Великобританією щодо їхніх майбутніх відносин.

Пізніше Емі Хаббард, яка займається підбором акторів, зазначила, що кіноіндустрії притаманна практика, коли ключові ролі можуть виконувати актори не однакового походження зі своїм героєм. До того ж, щоб претендувати на різні гранти, податкові пільги та відповідати критеріям деяких кінофестивалів та нагород, постановки повинні виконати низку квот, які можуть включати національність. Таким чином, відокремлення Великобританії від решти Європи, ймовірно, вплине на потенційне працевлаштування тих, хто не має паспортів ЄС, які шукають роботу в певних проєктах.

Режисером фільму «Спенсер» стане оскароносний Пабло Ларраін, а сценаристом виступить Стівен Найт. У стрічці вони розповідатимуть про критичний період для принцеси Діани на початку 90-х, коли вона вирішила, що їхні шляхи з принцом Чарльзом мають розійтись. Драма відбувається протягом трьох днів, в одне з її останніх різдвяних свят у Будинку Віндзорів у їхньому маєтку Сандрінгем у Норфолку, Англія.

Виконавиця головної ролі Крістен Стюарт нещодавно зізналася, що нервує і дуже схвильована. Перед тим, як розпочати роботу над біографічним фільмом вона вже стала тренувати свою майстерність у діалектах, а ще проводить власне дослідження життя принцеси, тому що прагне пізнати та втілити її з іншого боку. Але той матеріал, що акторка вже встигла переглянути, вразив її до глибини душі та справив на неї невиправне враження, через що Крістен Стюарт говорить, що це «найсумніша історія, яка тільки могла існувати».

 

Джерело: Deadline; The Guardian

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Крістен Стюарт зіграє принцесу Діану

Бунтівна британська принцеса Діана знову стане героїнею фільму. В байопіку «Спенсер» (Spencer) її зобразить Крістен Стюарт. Режисером фільму стане чилієць Пабло Ларрейн («Неруда», «Джекі»), який останнім часом спеціалізується на біографіях. Сценарій написав Стівен Найт, на рахунку якого стрічки «Гарненькі брудні речі», «Порок на експорт» і «Лок», а також серіали «Гострі картузи» і «Табу».

19.06.2020
об 14:55

Сьогодні свій день народження мала б святкувати улюблена принцеса всього світу – Діана
Новини

Сьогодні свій день народження мала б святкувати улюблена принцеса всього світу – Діана

Сьогодні мало б виповниться 59 років улюблениці всього світу - Діані, принцесі Уельській.

01.07.2020
об 10:12

Новини

Вийшов трейлер фільму про Селін Діон

Незабаром в українських кінотеатрах прем’єра стрічки «Голос кохання» - це історія життя відомої співачки з Канади. В мережі вже з’явився український дубльований трейлер до фільму.

26.10.2020
об 15:13

Новини

Документальний фільм про леді Ді може претендувати на премію «Оскар»

Лауреат премії «Оскар» анонсував випуск фільму про Принцесу Діану з неопублікованими кадрами до 25-ї річниці з дня її смерті. Отже, над документальним фільмом про життя леді Ді планують працювати так, щоб реліз відбувся в 2022 році. Стрічка складатиметься виключно з архівних матеріалів, включаючи небачені до цього часу відео.

04.11.2020
об 16:24