Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Порядна львівська пані» приймає участь у позаконкурсній програмі кінофестивалю DIFF

07.08.2020
об 14:48

Стрічку Наталі Пасеницької покажуть у позаконкурсній програмі фестивалю DaVinci International Film Festival. Захід проходитиме в онлайн-форматі у США.

 

Фільм «Порядна львівська пані» - це еротична комедія за мотивами однойменної книги письменниці Люби Клименко. Режисеркої стала Наталія Пасенецька. Авторка сценарію – Марина Меднікова. Виробництвом займалась кінокомпанія Крісті Фільмс.

Кінопроєкт цієї картини став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. У липні 2020 року стрічка отримала нагороду від The Gulf of Naples Independent Film Festival в Італії за найкращий акторський склад.

DaVinci International Film Festival (DIFF) - міжнародний фестиваль незалежного кіно в Лос-Анджелесі, організатори якого фокусуються на творчому і нестандартному підході до створення кіно. Фестиваль демонструє найкращі короткометражні та повнометражні роботи незалежних кінематографістів з усього світу.

Захід пройде с 10 по 13 вереня у Лос-Анджелесі.

 

Джерело: пресслужба Держкіно України

Читайте також:

Новини

Патріотичні серіали отримали 100 млн грн від держави

У вересні має відбутися перший пітчинг, на якому розглядатимуться багатосерійні проєкти. Вони повинні містити патріотичну складову та відображати українські наративи.

05.08.2020
об 12:26

Новини

«Забуті» презентували адаптований трейлер для глядачів з порушеннями зору та слуху

22 серпня фільм Дарії Онищенко відкриє 49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Потім на стрічку чекає широкий прокат в Україні. Як було анонсовано раніше, кінокартину адаптували для глядачів з порушеннями зору та сприйняття звуку.

05.08.2020
об 13:16

Новини

Названі лідери кінопрокату в Україні за минулі вихідні

У порівнянні з минулим тижнем кінозаклади України змогли заробити на 21% більше. Все – завдяки новим стрічкам у прокаті. Фільми, що вийшли у повторний перегляд також показують непогані результати.

06.08.2020
об 15:24

Новини

Микита Лиськов: «Українське кіно асоціюється в мене з птахом феніксом»

У минулому році режисер анімаційного кіно Микита Лиськов став переможцем кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 22». В прийдешньому заході він учасник ретроспективи та член журі. У бліц-інтерв’ю для організаторів «Відкритої ночі. Дубль 23» Микита Лиськов розповів про те, що з ним трапилось на карантині та візуалізував українське кіно кінця 90-х – початку 00-х років.

07.08.2020
об 12:12