Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Порядна львівська пані» отримала нагороду на фестивалі в Неаполі

06.07.2020
об 14:06
«Порядна львівська пані» отримала нагороду на фестивалі в Неаполі

Еротична комедія режисера Наталі Пасеницької «Порядна львівська пані» отримала нагороду за найкращий акторський склад на VI Gulf of Naples Independent Film Festival.

Міжнародний незалежний кінофестиваль Gulf of Naples Independent Film Festival, створений задля популяризації та поширення художніх, авторських та експериментальних фільмів, проходив в традиційному нині онлайн-форматі з 8 по 12 червня в ітлійському місті Неаполь.

За сюжетом, у головної героїні картини – сучасної інтелігентної жінки з нетривіальним ім’ям Пенелопа – все в житті проходить за стандартною для багатьох схемою «родина – робота – родина…». Живе вона в чудовому Львові, працює в архіві, аж раптом одного чудового дня все змінюється – з'являється Він!  Звичне рутинне життя скінчилося і почалися феєричні емоції, шалені пристрасті і божевільні вчинки.

Короткометражний ігровий фільм «Порядна львівська пані» знято за мотиванми однойменної книги української письменниці Люби Клименко. Сценарій написала Марина Меднікова. Продюсер – Юрій Мінзянов. У ролях Анастасія Карпенко, Володимир Губанов, Олена Лаврова, Олег Сікиринський, Олександр Норчук, Антон Пилипийченко, Андрій Сніцарчук. На Десятому конкурсному відборі Держкіно проєкт став одним з переможців.

Переглянути фільм Наталі Пасеницької «Порядна львівська пані» можна на ютуб-каналі Держкіно.

 

Читайте також:

Новини

Сюрреалістична стрічка Дмитра Томашпольського демонструватиметься на міжнародному фестивалі

На міжнародному фестивалі фільмів у жанрі фантастики Fantaspoa покажуть стрічку «Сторонній» українського режисера Дмитра Томашпольского. В нинішній програмі заходу заявлено понад 110 стрічок з різних країн світу.

02.07.2020
об 12:10

Дні народження зірок: Олександра Ніколаєнко і 12 цікавих фактів про красуню
Новини

Дні народження зірок: Олександра Ніколаєнко і 12 цікавих фактів про красуню

Сьогодні, 3 липня, Олександра Ніколаєнко-Раффін святкує свій день народження. Про телеведучу, модель, володарку титулу «Міс Україна-2001», фіналістку конкурсу «Міс Всесвіт -2001» та засновницю конкурсу краси «Міс Україна-Всесвіт». Редакція VGL cinema зібрала найцікавіші факти.

03.07.2020
об 10:08

Розпочалися зйомки соціальної драми «Як там Катя?»
Новини

Розпочалися зйомки соціальної драми «Як там Катя?»

Компанія EVOS FILM розпочала зйомки дебютного ігрового повнометражного фільму Крістіни Тинькевич «Як там Катя?». Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

03.07.2020
об 11:08

Новини

В Україні зніматимуть серіал про студентів Морської академії

Star Media розпочала розробку «Морської академії» – молодіжного драматичного серіалу про студентів. У кінокомпанії вважають, що проєкт зацікавить аудиторію різного віку і називають серіал маленькою моделлю України – зі всіма проблемами, стереотипами та особливостями і характерами. В основі кожного епізоду – реальні життєві історії. У серіалі будуть торкатися тем екології, боротьби з контрабандою тощо.

05.07.2020
об 14:02