Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Польські «П'ятдесят відтінків сірого» стали несподіваним хітом Netflix

12.06.2020
об 17:23

Еротична драма «365 днів», також відома як польські «П'ятдесят відтінків сірого», за декілька днів набрала найбільшу кількість переглядів на Netflix. З’явившись у каталозі стрим-сервісу лише 7 червня, стрічка швидко досягла першого місця в топі. І все завдяки відвертим секс-сценам, які стали основою для нового челенджу в TikTok.

Стрічка Барбари Бяловас базується на однойменному романі Бланки Липинської. У центрі сюжету – Массімо Торічеллі, член сицилійської мафіозної сім'ї, який після вбивства батька змушений взяти на себе його обов'язки. Одного разу він помічає на вулиці жінку, Лауру Бель, і стає одержимий нею. Вона успішна в професії, але в особистому житті їй не вистачає пристрасті. Лаура робить останню спробу зберегти відносини й разом з партнером і друзями летить на Сицилію. Там на її шляху й постає Массімо – найнебезпечніший чоловік на острові, який викрадає її і дає 365 днів, щоб вона його покохала. Якщо цього не станеться, він готовий відпустити її.

Кадр з фільму «365 днів»

«365 днів» вийшли в Польщі в лютому й стали хітом прокату, зібравши понад 9 млн доларів. Викрадення, стокгольмським синдром і сцени сексу привернули увагу публіки й викликали порівняння з «П'ятдесяти відтінками сірого». Секс-сцени також захопили соцмережі, а в TikTok з’явився челлендж, учасники якого дивляться й реагують на відверті епізоди з фільму. На сьогодні в TikTok опубліковано понад 14 мільйонів відео, присвячених «365 дням».

Саме популярність у TikTok і допомогла фільму вирватися на перше місце завдяки своєрідній системі підрахунку переглядів. Netflix враховує перегляд, якщо після запуску пройшло як мінімум дві хвилини. У такому випадку вибір користувача вже вважається свідомим. При цьому не має значення, подивився користувач дві хвилини першого епізоду серіалу чи півторагодинного фільму.

Кадр з фільму «365 днів»

Ймовірно, дізнавшись про кінокартину з еротичних сцен у соцмережах, зацікавлені глядачі запускали «365 днів», переглядали кілька моментів і припиняли. Система, проте, зараховувала це як повноцінний перегляд, і незабаром стрічка вирвалася на перше місце. Це не перший випадок, коли нові проєкти швидко піднімаються на вершину топа, хоча популярність секс-сцен у «365 днів», напевно, дозволить стрічці ще довго зберігати високу позицію.

Читайте також:

Незабаром розпочнуться зйомки трилеру про жіночу психлікарню
Новини

Незабаром розпочнуться зйомки трилеру про жіночу психлікарню

Контракт на головну роль в історичному трилері Арно де Пальєра «Бал божевільних» (Le Bal des Folles) підписано з Леа Сейду (відома за роботами у фільмах «Життя Адель» та «007 Спектр»). Новий проєкт має великий бюджет і був анонсований ще в березні, на початку епідемії коронавірусу в Європі. Зйомки мають розпочатися наприкінці цього року або на початку 2021-го.

07.06.2020
об 13:07

Новини

У «Фортеці Хаджибея» з'явився тизер

Одеська кіностудія представила тизер повнометражного фільму режисера Костянтина Коновалова «Фортеця Хаджибей». Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

11.06.2020
об 18:02