Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Польща зачиняє кінотеатри до кінця листопада

06.11.2020
об 11:26

Ще одна країна ЄС зачиняє кінозали. Між тим, період послаблення карантину у цій державі був доволі прибутковим для кінопрокатників. У першу чергу – завдяки національним фільмам.

Ще одна країна Європейського Союзу вирішила зачинити кінотеатри через збільшення захворюваності на Covid-19 серед населення. Від сьогодні, 6 листопада, двері кінозалів та театрів зачиняє Польща. Влада країни сподівається, що таким чином зменшиться кількість заражених. Заборона діятиме щонайменше до 29 листопада.

Зазначимо, що після літнього відкриття кінозалів люди радо йшли дивитися кіно, тому на кінопрокатниках послаблення карантину після першої хвилі захворюваності позначилося доволі непогано. Так, одним з касових хітів цієї осені у Польщі була драма «25 років невинуватості. Історія Томаша Коменди». Заснований на реальних подіях фільм, що розповідає про невинно засуджену на 25 років людину подивилось більше 700 тисяч людей.

На другому місці за популярністю була також польська кримінальна драма «Петля» - її подивились 562 тис громадян.

 

Трете та четверте місце зайняли голлівудські стрічки -  анімація «Скуби-Ду» та фільм «Мулан». Їх подивилися 440 тисяч та 303 тисяч глядачів відповідно. А ось довгоочікуваний фільм Крістофера Нолана «Тенет» став у Польщі лише п’ятим за популярністю. За період прокату його відвідали трохи більше 300 тисяч глядачів.

 

Джерело: kinobusiness.com

 

Читайте також:

Новини

Тенденції ТБ: ІТК започаткував новий розділ щодо телевізійних вимірювань в світі

Глобальні тенденції змінюються. Індустріальний Телевізійний Комітет створив новий розділ на своєму онлайн-ресурсі, в якому публікуватиме огляди роботи зарубіжних телевізійних комітетів, розглядатиме функціонування ТВ панелей, а також досягнення та новації в телевимірюваннях.

04.11.2020
об 11:20

Новини

Український бокс-офіс: «Відьми» оживили вітчизняний кінопрокат

Декілька тижнів поспіль результати вікендів не тішили прокатників, адже цифри раз заразом зменшувалися. І, ось гелловінський вікенд все змінив. Касові збори кінотеатрів зросли на 79%, склавши 14,84 млн гривень. З часів останнього вересневого вікенду, це найкращий результат.

04.11.2020
об 12:24

Новини

«Світ навиворіт» покаже клонованих китайських кінозірок та тварин

Сьогодні, 4 листопада, у проєкті «Світ навиворіт» глядачі побачать, як виглядає лабораторія, яка займається клонуванням та як поводяться копії. Ще ведучий розкриє секрет китайської кіноіндустрії.

04.11.2020
об 18:10

Новини

Незабаром у кіно: Сімейний фільм про дива, любов і пригоди кмітливого хлопчика

Дистриб’ютори починають тішити казковими пригодами, які чекають на нас під час зимових свят. У грудні на великі екрани має вийти історія про непосидючого та кмітливого хлопчика, який вирушає на пошуки свого дідуся, справжнього Діда Мороза, аби той зробив диво на Новий рік - повернув хлопчику тата.

05.11.2020
об 12:28