Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Пограбувати банк заради життя дружини! Тизер нового екшну “Швидка”

30.10.2021
об 15:53

Новий напружений трилер від режисера Майкла Бея! Щоб врятувати дружину від хвороби, заслужений ветеран звертається по допомогу до прийомного брата злочинця. Чим це обернеться та чи знайде він вихід?

Пограбувати банк та зірвати багатомільйонний куш заради життя дружини видається вдалою ідеєю… Та коли все піде не за планом, героям не залишається нічого іншого, окрім як викрасти швидку з двома заручниками всередині: медсестрою та пораненим поліцейським. Чи вдасться їм повернутися додому?

 

 

У головних ролях Джейк Джилленхол (“Патруль”, “Еверест”, “Людина-павук: Далеко від дому”), Яг’я Абдул-Матін II (“Вартові”, “Аквамен”, “Рятувальники Малібу”) та Ейса Гонсалес (“Форсаж: Гоббс та Шоу”, “Аферистка”, “Годзілла проти Конга”).

 

Прем’єра 17 лютого 2022 року.

Джерело: B&H film distribution

Джерело фото: planetakino.ua

Читайте також:

Новини

Прем'єра стрічки:«МИСЛИВЦІ НА ПРИВИДІВ: З ТОГО СВІТУ»

Нова частина фантастичних пригод з оригінального всесвіту Мисливців на привидів! Успадкувавши старий занедбаний будинок, родина переїздить у маленьке містечко. Їхня поява збігається у часі з надзвичайною активністю паранормальних сил, які перевертають звичне життя з ніг на голову. Час настав! Нове покоління мисливців на привидів має будь що з’ясувати природу таємничого спадку і ліквідувати наслідки небувалих масштабів!

21.10.2021
об 14:15

Новини

Емілі Блант зіграє у новому фільмі Крістофера Нолана «Oppenheimer»

У новому фільмі Крістофера Нолана «Oppenheimer» зніматиметься Емілі Блант. Вона зіграє дружину американського фізика-теоретика Роберта Оппенгеймера, який займався розробкою ядерної зброї під час Другої світової війни. Самого Оппенгеймера втілить Кілліан Мерфі.

25.10.2021
об 13:34

Новини

Українка у головній ролі в фільмі оператора Тарантіно: хто вона?

Анжей Секула - оператор із команди Тарантіно, який зняв такі культові стрічки, як «Кримінальне чтиво», «Чотири кімнати», «Американський психопат» та «Скажені пси», презентує власний фільм - “Поки ми спимо”. Головну роль у ньому зіграла українська акторка.

28.10.2021
об 14:03