Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Пограбування по-українськи»: офіційний трейлер нової комедії від творців «Бурштинових копів»

26.01.2022
об 11:36

З’явився трейлер нової романтичної комедії «Пограбування по-українськи». Прем’єра cтрічки запланована на 31 березня 2022 року. Серед професійних акторів, у стрічці також знялися Влад Яма, Андрій Бурим, Василь Вірастюк, Даша Астаф’єва, Марія Заниборщ-Рудинська, тощо. Головну роль виконав Остап Халавко.

За сюжетом, дитячий тренер із плавання Алекс (Остап Халавко) по вуха закохується у недосяжну красуню (Даша Астаф'єва). Для того, щоб вразити кохану і різко змінити своє життя, Алекс вирішує… пограбувати банк! Та, звичайно, пограбування йде не за планом і обертається непередбачуваними пригодами не тільки для головного героя, а й для всіх, хто опинився поруч.

З трейлеру ми бачимо, що герої, які опинилися під час пограбування у банку не сумували із відчайдушним злодієм, навіть почалии йому співчувати та навіть в якийсь момент стали справжніми друзями.

Окрім романтики та гумору, окрема сюжетна лінія цієї історія присвячена корумпованій владі. Коли грабіжник разом зі своїми заручниками спостерігають, як інформація поширюється у новинах, дуже дивуються як швидко виростає сума за порятунок. 

Головні ролі у новій комедії режисера Аліни Бухтіярової зіграли: Остап Халавко, Влад Яма, Василь Вірастюк, Даша Астаф’єва, Андрій Бурим, Володимир Горянський, Олександр Соколов, Яків Кучеревський, Марія Заниборщ, Катерина Вайвала, Сталіна Лагошняк, Сергій Булін, Оксана Борбат, Олена Хохлаткіна.

«Пограбування по-українськи» – це проект виробництва компаній «Медіа Група Україна», НЛО TV та «КіноХіт Ю Ей». Романтична комедія, якій до снаги й пограбування банку, виходить в український прокат з 31 березня 2022 року.

Джерело: НЛО TV

 

Читайте також:

Новини

«Найкращі вихідні» презентували другий трейлер

Любов одне до одного, до музики, до роботи, до фестивалю, до Києва: презентували другий офіційний трейлер комедії «Найкращі Вихідні». Різні люди їдуть до Києва з різними планами на вихідні, та є одна річ, яка їх всіх об’єднує — кохання.

12.01.2022
об 11:28

Новини

У Києві відбувся допрем’єрний показ романтичної комедії “Любов і Блогери”

Вчора, 18 січня, у столичному кінотеатрі "Оскар" (ТЦ Gulliver) відбувся найгучніший допрем’єрний показ фільму “Любов і Блогери”. Серед гостей - більше 100 українських зірок та інфлюенсерів.

19.01.2022
об 14:17