Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Погоня, вибухи та гелікоптери у центрі Києва: В Україні зняли серіал для Disney+

02.12.2021
об 15:33

В Україні зняли індійський серіал “Спецоперації 1.5: Історія Хіммата” на замовлення стрімінг-сервісу Disney+ Hotstar. Прем’єра шпигунського екшн-триллера відбулась 12 листопада.

Зйомки серіалу “Спецоперації 1.5: Історія Хіммата” тривали 11 днів за участі української знімальної групи. За цей час що тільки не відбувалось на знімальних майданчиках у Києві та Київській області: напружені сцени погоні, вражаючі вибухи, шпигунські інтриги, гелікоптери у небі та ще багато інтриг, які розкриваються вже у серіалі.

“Спецоперації 1.5: Історія Хіммата” — це спін-оф оригінального серіалу “Спецоперації”, перший сезон якого вийшов минулого року. Шпигунську історію гаряче зустріли критики - вона здобула 8 номінацій на Filmfare OTT Awards, вигравши одразу три нагороди. Після успіху історії про пошуки закономірностей у терористичних атаках, режисер Нірадж Панді створив цілий всесвіт Спецоперацій.

“Історія Хіммата” зосереджена на головному герої — молодому офіцеру відділу досліджень та аналізу зовнішньої розвідки. Після нападу на парламент у 2001 році, в нього з’явилась теорія про те, що за всіма терористичними атаками стоїть одна єдина людина. Разом з оперативною групою він понад усе прагне її знайти.

Втім головною сюжетною інтригою в “Історії Хіммата” залишається сам головний герой, роль якого виконує відомий індійський актор Кей Кей Менон. Хто такий Хіммат Сінгх? Як він став тим, ким є? Що було до того, як він потрапив в замкнене коло терористичних заговорів?.. Ці та інші запитання розкриються з вражаючими подробицями.

 

 

Також у серіалі грають Аділь Хан, Афтаб Шівдасані, Айшварія Сушміта, Віджай Вікрам Сінгх, Марія Рябошапка та інші.

 

Джерело: Move In Movie

Читайте також:

Новини

«Рейтинг Адама»: в Україні знімуть екзотичну комедійну антиутопію

Український письменник та сценарист Михайло Бриних, а також режисер Іван Тимченко прцюють над сценарієм художнього повнометражного фільму “Рейтинг Адама”.

23.11.2021
об 17:46

Новини

«Помста Землі» трейлер українською мовою

Масштабний фільм-катастрофа розповість про звичайних людей, яких доля змушує стати героями. Професійний скелелаз із батьком забудуть про суперечки і об’єднаються, щоб врятувати людей зі смертельної пастки. А вченим випаде розгадати причини, які викликали гнів землі, і зробити все, щоб катаклізм не приніс нових руйнувань. Але чи зможе людина протистояти природі?

02.12.2021
об 11:06

Новини

«Ти – космос»: в Україні розпочали зйомки фільму про космічні подорожі

Розпочались зйомки повнометражного дебютного фільму «ТИ – КОСМОС» режисера Павла Острікова. «Ти – Космос» – це унікальний для України проєкт, зі складними декораційними та технічними рішеннями. Адже події стрічки відбуваються на «космічному кораблі» щоб глядачі мали відчуття виходу у відкритий космос.

02.12.2021
об 12:10