Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Погані дороги» поїдуть на Венеційський кінофестиваль

22.07.2020
об 19:35

Режисерський дебют Наталії Ворожбит «Погані дороги» візьме участь у конкурсній програмі Тиждень критики 77-го Венеційського міжнародного кінофестивалю. Повнометражна ігрова робота – це екранізація однойменної п’єси дебютантки.

«Погані дороги» складається з п’яти частин, в центрі кожної – реальні історії  українських військових та мешканців Донбасу. Усі частини об’єднані темою доріг в різній її інтерпретації.

«Це авторська рефлексія на інтерв’ю та свідчення людей, зібраних мною в регіоні військового конфлікту. Я взяла цілком реальні ситуації, у яких людина в екстремальних умовах здатна проявити свої як найкращі, так і найгірші якості. Участь у Венеційському кінофестивалі для мене – величезний стимул продовжувати знімати кіно, адже до цього моменту я сумнівалась чи не запізно взялась за режисуру», - розповіла НАТАЛІЯ ВОРОЖБИТ.

Уперше п’єсу «Погані дороги» поставили майже три роки тому в Лондонському театрі Royal Court. Сценарій до фільму написано у 2017 році. Зйомки ж розпочались у вересні минулого року, а прем’єра стрічки очікується вже цієї осені.

«Я прочитав текст п'єси ще задовго до її постановки в Лондоні і був вражений, тому одразу запропонував Наталі написати кіносценарій і вперше спробувати себе у якості режисера. Те, що ми візьмемо участь у програмі Тиждень критики Венеційського кінофестивалю, одного з найпрестижніших кінофестивалів класу А, – це дійсно величезне досягнення для українського кіно, адже сьогодні вітчизняний кінематограф переживає нелегкі часи», –  розповів продюсер фільму ЮРІЙ МІНЗЯНОВ.

Акторів режисерка та сценаристка картини відбирала за принципом типажності. У головних ролях – маловідомі, але за словами Наталії Ворожбит, талановиті та досвідчені артистки театру та кіно.

Прем’єра стрічки «Погані дороги» очікується восени 2020 року.

 

Джерело: пресслужба Star Media

 

Читайте також:

Новини

Венеційський кінофестиваль: Дві жінки стали володарками «Золотих левів»

Організатори Венеційського кінофестивалю оприлюднили інформацію стосовно перших призів. Так, володарками «Золотих левів» за вклад у розвиток кінематографу стануть британська акторка Тільда Суінтон і гонконзька режисерка Енн Хуей.

21.07.2020
об 13:07