Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Подвійна перемога спортивної драми «Пульс» на американському кінофестивалі

01.02.2021
об 15:48

Українська спортивна драма «Пульс» отримала нагороди у двох головних номінаціях на Flathead Lake International Cinemafest (FLIC).

29 січня на кіноподії FLIC відбулась світова прем’єра стрічки «Пульс». У такий спосіб фільм відкривав конкурсну програму американського фестивалю. Презентував аудиторії свій фільм режисер Сергій Чеботаренко. Після перегляду учасники заходу, що відбувався в Полсоні (штат Монтана) змогли відвідати Q&A сесію. Під час якої багато питань стосувалося нюансів знімального процесу. Глядачів цікавило, як знімалися складні сцени, а також, як проходила підготовка до зйомок у виконавиці головної ролі Наталії Бабенко. Багато хто відзначав, що героїня досить переконлива. Перший зал довго не міг повірити, що такого високого результату акторка досягла тільки заради ролі, не маючи за спиною спортивного минулого.

«Символічно, що шлях нашої героїні Оксани почався у маленькому містечку біля великої річки, а прем’єра нашого фільму – у місті на величезному озері Полсон на іншому континенті. Як на мене, для України дуже важливо, що «Пульс» подивилися американські глядачі. Вони побачили, яка вона сучасна та прекрасна. Тепер для них це не лише країна, де стався Чорнобиль, а така Україна, де живуть, мріють та борються за свої мрії неймовірно амбітні, талановиті люди. Це великий вклад у позитивний імідж нашої країни», – розповів режисер фільму «Пульс»  СЕРГІЙ ЧЕБОТАРЕНКО.

 

Високо оцінили фільм й журі фестивалю. Вони номінували його одразу у чотирьох категоріях: найкращий фільм, найкращий режисер (Сергій Чеботаренко), найкраща акторка (Наталія Бабенко) та найкращий актор (Станіслав Боклан). У двох з них «Пульс» здобув перемогу: найкращий фільм та найкращий режисер.

«Щиро вражений, що це перший фільм режисера і радий, що Сергій вирішив обрати для себе саме цю професію. Я дуже вдячний, що «Пульс» дістався з іншої частини планети, щоб опинитися тут і зараз», – відзначив очільник журі фестивалю, продюсер та сценарист ДЕВІД В. КІНГ.

 

Щоб опинитися в цей вечір на відкритті фестивалю FLIC великий шлях здолав не лише «Пульс» та його режисер Сергій Чеботаренко. Один із глядачів, українець Андрій Кондратенко проїхав 800 км з Сіетла (штат Вашингтон) до Полсона (штат Монтана), тільки заради прем’єри української спортивної драми.

«Це неймовірно, що такій вибагливій аудиторії, як мешканці Сполучених Штатів, які щороку дивляться найбільш конкурентний та якісний у світі контент, сподобалася наша картина. Дуже тішить, що історія фільму «Пульс» є універсальною, емоційною та цікавою для глядачів в інших країнах. Дякуємо організаторам фестивалю за таку чудову можливість, журі за високі оцінки, та сподіваємося на не менш гучну прем’єру в Україні», – поділився продюсер фільму «Пульс» ЄГОР ОЛЕСОВ.

 

Зазначимо, український глядач зможе побачити спортивну драму цього року навесні.

 

Джерело: PR-служба фільму «Пульс»

Читайте також:

Новини

4 номінації спортивної драми «Пульс» на міжнародному кінофестивалі в США

У 2021 році вдев’яте відбуватиметься кінофестиваль FLIC (FLATHEAD LAKE INTERNATIONAL CINEMAFEST). В межах якого українська спортивна драма «Пульс» здобула 4 номінації.

02.12.2020
об 13:22

Новини

Світова прем’єра української спортивної драми «Пульс» відбудеться в січні

На початку 2021 року українська спортивна драма «Пульс» відкриватиме Міжнародний кінофестиваль Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) у Полсоні (Монтана, США). Саме так і відбудеться світова прем’єра фільму.

29.12.2020
об 12:46