Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Подорожі не виходячи з дому: Новий телеканал про мандри Україною та світом UTRAVEL

18.09.2021
об 10:47

Вже тиждень на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ працює UTRAVEL від FILM.UA Group і Star Media. Мовник розповідає глядачам про туризм, подорожі та пригоди. Тревел-канал у розважально-пізнавальному форматі популяризуватиме мандрівки Україною як для співвітчизників, так і для іноземців.

Новий мовник показує своїм глядачам тревел-шоу, які раніше не транслювалися на телебаченні.

«UTRAVEL – це більше ніж просто канал. UTRAVEL – це концентрація всіх знань про подорожі Україною та за її межами. Ми також бачимо розвиток каналу поза ефіром. А те, що ми з’явилися в ексклюзиві на вітчизняній ОТТ-платформі – це велика відповідальність та висока довіра, яку ми обов’язково виправдаємо», – прокоментував генеральний продюсер телеканалів Star Media ОЛЕКСІЙ ШУЛЬДЕШОВ.

 

Новий телеканал про мандри залучає до створення контенту тревел-експертів, популярних ведучих та відомих блогерів («Однією Правою з Владом Хільченко», «Visit Ukraine Антона Тараненка», проєкт «Ніна-Україна», «Подорожі Ореста Зуба», «Пригоди Євгена Панюти» та інші). Разом із пізнаваними ведучими глядач зможе більше дізнатися про різні куточки України та по-новому розкрити для себе пляжні та гірські курорти, фортеці, замки та храми, історичні музеї та природні заповідники, озера й річки, а також міста і містечка.

«Тревел – це контент, який завжди захоплює та мотивує на нові подорожі, тому ми пишаємося мати в арсеналі Київстар ТБ такий крутий канал. Впевнений, що користувачі платформи це оцінять. Наша спільна задача як соціально орієнтованого бізнесу – популяризувати Україну, її унікальні місця та красу, тож UTRAVEL дуже резонує нам у цьому напрямку», – розповів керівник проєкту Київстар ТБ ПАВЛО РИБАК.

 

Нагадаємо, переглянути контент телеканалу UTRAVEL від FILM.UA Group і Star Media можна ексклюзивно на платформі Київстар ТБ, яка є спільним проєктом 1+1 media та Київстар.

«Це не перша співпраця між компаніями FILM.UA Group і Star Media і, окрім інших напрямів, маємо успішну колаборацію у сфері ТБ – телеканал BOLT. Тепер разом запускаємо новий для нас і перший для України телеканал про подорожі – UTRAVEL, який має великий потенціал власного виробництва, а також посприяє розвитку туризму в Україні. Символічно, що стартує наш телеканал на Київстар ТБ – також спільному сервісі двох компаній Київстар та 1+1 media і, здається, це перший випадок, коли ексклюзивно телеканал з українською ліцензією спочатку з’являється на OTT-сервісі», – розповів директор з мовлення, дистриб’юції та розвитку телеканалів FILM.UA Group НАРІМАН ГУСЕЙНОВ.

 

Джерело: 1+1 media

Читайте також:

Новини

У Києві стартували зйомки нової воєнної драми Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21»

Ахтем Сеітаблаєв розпочав роботу над новим фільмом в якості режисера та генерального продюсера.

10.09.2021
об 14:02

Новини

Актори серіалу «Кріпосна» про прем'єру нового сезону

Скоро на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра костюмованої мелодрами «Кріпосна. Жадана любов». Глядачі побачать продовження історій своїх улюблений героїв і дізнаються, що їм підготували творці серіалу. Самі актори зізнаються: читаючи сценарій, не могли відірватися, а дехто зовсім не впізнав свого персонажа в продовженні історії.

14.09.2021
об 15:59