Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Подорож у Слобожанську Швайцарію»: На Харківщині планують зняти фільм про подорож італійців в Україну

19.11.2021
об 14:33

«Подорож у Слобожанську Швайцарію» - це авантюрна та іронічна історія, повна гротескних персонажів та дивних перевтілень, дії якої відбуваються в мальовничій місцевості уздовж річки Сіверський Донець в Харківській області.

Локації «Слобожанської Швайцарії» – це мальовнича місцевість уздовж річки Сіверський Донець, переважно на території Національного природного парку “Гомільшанські ліси”.

Маршрут, який фігурує у фільмі, відрізняється ландшафтною різноманітністю – звивистий, відкритий сонцю Сіверський Донець протікає лугами, в’ється змійкою повз численні озера, тече уздовж Зміївських круч, де стає темнішим, глибшим та холоднішим. На шляху човна, яким подорожують герої, з’являються ліси та пагорби.

На написання сценарію фільму надихнуло оповідання харків’янина, письменника доби розстріляного відродження Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо та його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію».

«Коли я прочитала «Подорож» - відразу зрозуміла, що ми повинні зробити цей фільм. Зміївські кручі, Козачу Гору і взагалі, містину поряд із цим відрізком Сіверського Дінця знає кожен харків’янин. Ми з дитинства любимо ці місця і, звісно, саме тут мають відбуватися неймовірні дива. Майк Йогансен майже сто років тому написав твір, який поза часом. Маршрут, що їм подорожують Доктор Леонардо та Альчеста – тотожний сьогоднішньому байдарковому. Персонажі - цікаві й сучасному глядачу. Але це не екранізація, скоріше «за мотивами». Ми опрацювали структуру, сюжетні лінії. Впевнена, це буде неординарна та цікава картина», - каже продюсерка, режисерка та сценаристка Катерина Балабай

Продюсери фільму планують залучати фінансування до зйомок фільму не тільки в Україні. Фільм має потенціал для спільного виробництва з іншими країнами. Фокус-країною для копродукції на сьогоднішній день продюсери фільму, звісно, вважають Італію. Над концепт-артами для фільму вже працюють як українські художники, так і італійський.

«Ми фільмували локації і вже зрозуміло, що попереду багато роботи – поєднати природню красу натури, фонів з образами персонажів та з декораціями, що потребують будування. В нас вже розроблені костюми основних героїв, створені деякі концепт-арти візуалу фільму. Доречі, логотип проєкту – це фрагмент малюнка зі спини червоноклопа – в фільмі багато образних та, навіть, сюжетотворних зв’язків саме з цим візерунком», - ділиться креативний продюсер проєкту, оператор-постановник Юрій Красюк.

Джерело: «Mediagroup 8»

Читайте також:

Новини

Стала відома дата виходу в прокат фільму «Із зав’язаними очима»

Юлія - бійчиня ММА. у спорті з дитинства. Вона відправляє суперниць у нокаут і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. Та сильне життєве потрясіння спонукає героїню піти всупереч суспільним стереотипам та шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати Юлію та викликає її на бій.

14.11.2021
об 15:27

Новини

Перший трейлер зіркової комедії «Найкращі вихідні»

Зірковий акторський склад, топові артисти і чотири різні історії: романтична, сімейна, пригодницька й про справжню чоловічу дружбу. Наміри героїв летять шкереберть та, виявляється, що іноді навіть краще, коли щось йде не за планом. Головне глибоко дихати!

18.11.2021
об 12:22