Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Побачити прем’єри та поспілкуватись з авторами: Унікальна можливість для володарів абонентів 11-го ОМКФ

16.09.2020
об 16:21

Фестивальний абонемент дає змогу глядачу першим побачити унікальні прем’єри, учасників та переможців заходу, поставити питання автору фільмів та подивитись майстер-класи провідних кіно діячів. Нині придбати його можна за акційною ціною.

 

Придбати Фестивальні абонементи на 11-й ОМКФ за акційною ціною можна лише упродовж трьох днів. Старт продажів за попередньою вартістю розпочинається 16 вересня. Пропозиція Happy Days триватиме до 18 вересня. Бажаючі зможуть за 750 грн отримати безліч приємних бонусів, а саме:

 

- можливість першими побачити світові кіно хіти та унікальні прем’єри,

- власник абонементу може взяти участь у сесії Q&A з творчими групами,

- поставити наживо будь-яке запитання авторам фільмів,

- приєднатися до майстер-класів від провідних кінодіячів та відвідати ретроспективні покази у Довженко-центрі.

 

Ознайомитися детальніше з усіма перевагами Фестивального абонемента можна тут

Нагадаємо, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбуватиметься онлайн з 25 вересня до 3 жовтня.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Під час ОМКФ покажуть ретроспективу фільмів одеських режисерів

Під час 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю всі бажаючі зможуть подивитись національну ретроспективу від Довженко-Центру «Одеські незалежні: вільне кіно 1990-х». Будуть демонструватись фільми місцевих незалежних режисерів, які працювали над створенням постперебудовного авторського кіно, шукали нові естетичні форми, етичні та світоглядні орієнтири.

10.09.2020
об 13:13

Новини

11-й ОМКФ закінчиться новою стрічкою Аґнєшки Голланд

Стало відомо, що закривати 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня, буде біографічна драма «Шарлатан». Це стрічка спільного виробництва Чехії, Ірландії, Польщі та Словаччини. Режисерка - Аґнєшка Голланд, яка у 2017 році отримала «Золотого Дюка» ОМКФ за внесок у кіномистецтво. Прем’єра картини відбудеться 2 жовтня.

12.09.2020
об 16:21

Новини

На 11-му ОМКФ проходитиме ретроспектива «Жінки-піонерки кіно»

В рамках 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбуватиметься онлайн з 25 вересня до 3 жовтня, показуватимуть ретроспективу «Жінки-піонерки кіно». До програми увійшло 6 стрічок про жінок.

13.09.2020
об 17:38

Інтерв'ю

Світові зірки, унікальні фільми та нові програми: Юлія Сінькевич про 11-й ОМКФ

Уперше за свою історію масштабний івент для поціновувачів якісного інтелектуального кінематографу змінив дати та формат. Зважаючи на пандемію та заходи безпеки, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться в онлайн-форматі й триватиме з 25 вересня до 3 жовтня. Чим дивуватиме ОМКФ, на які фільми чекати та хто зі світових зірок приєднається онлайн, розповіла генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

15.09.2020
об 12:25