Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

По закінченню карантину IFC Films дає безкоштовний прокат 200 фільмів

24.04.2020
об 13:39

Оскільки кінотеатри в Америці знову відкриються в найближчі місяці після закриття через пандемію коронавируса, американська компанія по виробництву і розповсюдженню фільмів IFC Films запропонує сформовані тематичні програми для показів на великих екранах і відмовиться від орендної плати. Компанія називає ініціативу «Проект відродження інді-кінотеатру», про це повідомляє hollywoodreporter.com.

Починаючи з 29 травня, IFC запропонує кінотеатрам 20 своїх ретроспективних програм, що включають близько 200 фільмів з бібліотеки компанії, серед яких «Юність», «Смерть Сталіна», «Людина, яка пізнала нескінченність» і «Життя Адель».

Проект триватиме лише протягом першого місяця після відкриття кінотеатрів і дозволяє бронювати будь-яку кількість ретроспективних програм, повністю або частинами, в будь-який час протягом першого місяця після відкриття театру.

«Незалежні театри по всій країні були важливими партнерами для нас в IFC Films, і ми б не опинилися там, де ми є сьогодні без їх підтримки», - йдеться в заяві компанії у вівторок. «Ми хотіли зробити перший крок і дати зрозуміти кінотеатрам, що ми прагнемо допомогти їм відкрити свої двері, надаючи вибір фільмів, поки графік нових релізів повертається до нормального життя».

фото: "Юність" (2014)