Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Південна Корея випустила купони зі знижкою

02.06.2020
об 14:04

Охочим відвідати кінотеатри у Південній Кореї пропонують купон на знижку з фіксованою сумою.

Південнокорейська рада з підтримки кінематографу (KOFIC) розробила програму стимулювання продажів квитків у кінотеатри країни. Влада профінансувала випуск купонів, що дають право на отримання знижки при купівлі квитка в кінотеатри основних кіномереж і окремі незалежні кінотеатри. Номінал купона – 6 тис. вон, що відповідає приблизно $ 4,89. Варто зауважити, що середня ціна квитка в Південній Кореї становить 10 тис. вон (або $ 8,15), тобто з купоном його можна придбати майже на 60 % дешевше. Кожен покупець може отримати не більше ніж 2 купони на тиждень.

Програма запрацювала 1 червня й триватиме три тижні. KOFIC випустила 1,3 мільйона купонів. Таким чином, загальна вартість програми обійшлася бюджету приблизно в $ 6,4 млн.

На сьогодні майже всі корейські кінотеатри відновили роботу, але відвідуваність залишається вкрай низькою. Це турбує не тільки місцевий бізнес, а й голлівудські студії, адже Південна Корея – п'ятий за величиною касових зборів прокатний ринок світу.

Утім, об’єктивно корейцям поки нічого дивитися в кіно: великих новинок місцевого виробництва в прокаті немає, не кажучи вже про голлівудські прем’єри. Перші великі прем’єри гучних релізів, зокрема й місцевого виробництва, заплановані на середину липня. Поки ж у прокаті перебувають проєкти, що вийшли ще до карантину, та перевипуски. Найкасовішим фільмом минулого вікенду на ринку став трилер «Під водою». За вихідні він зібрав $ 308 тис. Наступні за зборами – трилер «Втеча з Преторії» ($ 184 тис.) і перевипущений «Найвеличніший шоумен» ($ 180 тис.).

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Коли відновлять роботу кінотеатри – названо максимально точні дати

Небувалі виклики, що завдав світу COVID 19, призвели до глобальних збитків практично у всіх галузях економіки. Чи не найбільше зазнав негативного впливу кінотеатральний прокат. Як пише mbr.com.ua, за прогнозом Ampere Analysis, наслідки будуть відчутні мінімум іще чотири роки.

28.05.2020
об 16:06

Новини

Підсумки вікенду в кінопрокаті Чехії, Словаччини та Норвегії

З початку травня відновили роботу кінотеатри Норвегії. Згодом відкрили кінозали в Чехії, а потім і в сусідній Словакії. Тож, яка ситуація у цих країнах з прокатом станом на передостанні вихідні травня?

02.06.2020
об 13:02