Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Південна Корея: огляд касових зборів за останній вікенд травня

04.06.2020
об 13:04

За показниками відвідуваності та зборів вікенд 29-31 травня став найкращим за місяць у кінопрокаті Південної Кореї. Щоправда, обидва показники зросли не суттєво – лише на 6 %, і це не дозволяє зробити висновок про істотне відновлення кінопрокату, за яким країна займає перше місце у світі.

Як ми вже повідомляли, щоб заохотити глядачів Корейська рада з кіно випустила купони зі знижкою до 60 % вартості квитка. ​

Нагадаємо, що квітень встановив абсолютний антирекорд кінопрокату Південної Кореї: 973 тис. глядачів і 7,52 млрд вон, або $ 6,09 млн, касових зборів. Травень виявився не набагато кращим, незважаючи на те, що кінотеатри відновили покази: 1,53 мільйона глядачів і 12,39 млрд вон, або $ 10 млн зборів. Аудиторія не поспішає повертатися в кіно, і це при тому, що до епідемії коронавірусу Південна Корея займала одне з перших у світі місць за відвідуваністю на душу населення. Дистриб'ютори сподіваються на відносну нормалізацію ситуації до середини літа й уже почали наповнювати кінопрокатний графік червня та липня перенесеними раніше прем'єрами.

Результат лідера прокату набагато поліпшився порівняно з вікендом 20-22 березня. $ 306 тис. у 594 кінозалах за вихідні й $ 396 тис. за перші п'ять днів взяв на старті фантастичний трилер «Під водою». Картину з Крістен Стюарт у головній ролі подивилися із середи по неділю 58 259 осіб.

Не здає своїх позицій у корейському прокаті трилер «Втеча з Преторії». Четвертий вікенд на екранах приніс найуспішнішому фільму карантинного періоду $ 183 тис. при 32-відсотковому спаді зборів. Загальна каса досягла $ 1,21 млн. «Найвеличніший шоумен» у другий вікенд повторного прокату заробив $ 179 тис. Це лише на 13 % менше, ніж за минулий тиждень. Сумарний капітал мюзиклу досяг $ 11,32 млн.

Четверте місце зайняв фільм жахів «Закляття. Будинок 32». Іспанська кінострічка зібрала $ 87 тис. у 392 кінозалах за вікенд і $ 129 тис. за перші п'ять днів. Помірними 40-відсотковими втратами обійшлася «Прекрасна епоха». Французька драмеді здобула $ 72 тис. у другий вікенд і $ 288 тис. за дванадцять днів.

Ще три новинки прокату виявилися в нижній половині першої десятки. Британська драмеді «Міс Погана поведінка» стала шостою. Її дебютна каса становила $ 64 тис. у 378 кінозалах за вікенд і $ 96 тис. за перші п'ять днів.

Прем'єри місцевого виробництва розташувалися на сьомій та дев'ятій позиціях. Дуже скромні $ 45 тис. у 380 кінозалах за вікенд і $ 67 тис. за перші п'ять днів зібрала музична драмеді «Нагальні проблеми». Світова прем'єра цього корейського фільму відбулася в жовтні минулого року на міжнародному кінофестивалі в Пусані. Успішна співачка Сун-Деоком кілька років не спілкувалася зі своєю матір'ю. Раптово та з'являється з неприємною звісткою: молодша сестра Сун-Деоком Ю-ри втекла з усіма їхніми заощадженнями. Матері й донці доводиться об'єднатися й вирушити на пошуки втікачки. Але вони не уявляли, що зовсім скоро їм доведеться зіткнутися з таємницями Ю-ри. Значно менше екранів і сеансів мала документальна стрічка «Дев'ять ченців»: $ 27 тис. у 141 кінозалі за вікенд і $ 44 тис. за перші п'ять днів.

Другим представником Іспанії в першій десятці став фантастичний хорор «Платформа» ($ 35 тис. при 62-відсотковому зниженні зборів у третій вікенд і $ 460 тис. за дев'ятнадцять днів). П'ять тижнів протрималася в ній китайська драма «Прощавай, моя наложнице» ( $ 26 тис. за вікенд, усього $ 670 тис.).

Читайте також:

Новини

Коли відновлять роботу кінотеатри – названо максимально точні дати

Небувалі виклики, що завдав світу COVID 19, призвели до глобальних збитків практично у всіх галузях економіки. Чи не найбільше зазнав негативного впливу кінотеатральний прокат. Як пише mbr.com.ua, за прогнозом Ampere Analysis, наслідки будуть відчутні мінімум іще чотири роки.

28.05.2020
об 16:06

Новини

Китай може втратити майже 28 тисяч кінозалів

Внаслідок обмежень, пов'язаних із забороною роботи кінотеатрів у Китаї, за результатами досліджень Китайської асоціації кіно (CFA), країна може втратити майже 40 % існуючих кінозалів. Це приблизно 5 тис. кінотеатрів і 28 тис. екранів, пише Variety.

03.06.2020
об 15:35