Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

PITCH UA започаткував відкриту Освітню платформу для креативних індустрій

24.05.2021
об 14:47

Влітку запрацює Освітня платформа PITCH UA. Проєкт має просвітницьку місію. Його започаткували організатори конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA.

 

1 – 2 червня розпочинає свою роботу просвітницький проєкт Освітня платформа PITCH UA від організаторів конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA, що має на меті надати українським творцям аудіовізуального контенту безкоштовний доступ до світових практик інтеграції соціально вагомих тем у кіно, на ТБ та у цифровому сегменті.

«Три сезони конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA довели, що в українського креативного сектору є неймовірний потенціал, і він здатен змінювати світ навколо. Завдяки Освітній платформі ми б хотіли розширити аудиторію PITCH UA і надати можливість отримувати знання не лише тим, хто пройшов відбір, чи переміг у конкурсі, а й усім, хто хоче створювати якісний контент, що здатен змінювати світ довкола», – розповіла контент-директорка, заступниця керівниці TCA (USAID) ВІРА КОСТЕНКО-КУЗНЕЦОВА.

 

Старт Платформи відбудеться в рамках індустрійної секції МКФ «Молодість» – 1 та 2 червня пройдуть онлайн майстер-класи для сценаристів та кіновиробників: «Соціальна вагомість і комерційний успіх: «Чорнобиль» Крейґа Мейзіна – два в одному» та «Препродакшн успішного проєкту. How to». Обидва майстер-класи проведуть голлівудські продюсери, експерти конкурсу PITCH UA – номінант на премію Emmy Джош Вайнсток і контент-стратег, сценарист та продюсер Адам Сіґел.

 

Першими запрошеними гостями майстер-класів Платформи стануть Крейґ Мейзін – лауреат премій «Золотий Глобус», BAFTA, двічі – премії Emmy, автор ідеї, сценарист, виконавчий продюсер мінісеріалу HBO «Чорнобиль», за роботу над яким він отримав нагороди Гільдії сценаристів, Гільдії продюсерів та премією Пібоді, а також Джон Вінн – співрежисер та продюсер історичного військового епосу «Захар Беркут», режисер короткометражного кіно та реклами для відомих брендів.

«Новий освітній проєкт – це завжди челендж. Особливо зараз, коли ринок та календар індустріальних подій медійника є досхочу насичений цікавими та якісними заходами професійного спрямування. Проте у мене не виникає жодного сумніву, що запуск Освітньої платформи PITCH UA буде гарно сприйнятий нашими українськими колегами: це може стати для них місцем зустрічі з однодумцями, джерелом натхнення для нових проєктів, майданчиком для знайомства з визнаними іноземними практиками та професійного зростання. Та й інтерес до конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA, що з року в рік набирав неабияких обертів, а також високий рівень його проєктів-учасників, доводять: українська контент-індустрія, як і наші глядачі, готові до оригінального локального продукту, що якісно та креативно розкриватиме близькі та важливі для суспільства теми. Тож до зустрічі на наших перших майстер-класах у червні на «Молодості», – зазначила  директорка МRM КАТЕРИНА УДУТ.

 

Освітня платформа PITCH UA діятиме на постійній основі – впродовж найближчого року заплановано низку онлайн-подій за участі відомих міжнародних фахівців аудіовізуальної індустрії, які співпрацюють з провідними світовими медіа- й кінокомпаніями та мають багаторічний досвід у створенні успішного контенту. Тематично заходи Платформи охоплять найрізноманітніші напрямки аудіовізуальної індустрії і стануть у нагоді усім, хто причетний до створення контенту для різних медіа.

 

Онлайн майстер-класи Освітньої платформи PITCH UA в рамках індустрійної секції КМКФ «Молодість»:

 

1 червня майстер-клас для сценаристів

18:00 – 20:00 «Соціальна вагомість і комерційний успіх: «Чорнобиль» Крейґа Мейзіна – два в одному»

 

Спікери: Адам Сіґел, Джош Вайнсток (США)

 

Спеціальний гість (у запису) – Крейґ  Мейзін (США), володар нагород Emmy та Golden Globe, автор ідеї, сценарист та виконавчий продюсер серіалу «Чорнобиль».

 

Відверта розмова про написання сценарію відомого мінісеріалу – від формування ідеї, проведення досліджень, випрацювання структури до розвитку персонажів та інших невід’ємних складових процесу. Учасники побачать, як унікальний підхід Мейзіна підіймає трагічну тему в історії України та привертає увагу міжнародної аудиторії; зануряться у процес написання сценарію та подискутують.   

 

Реєструйтесь, щоб взяти участь у майстер-класі онлайн, отримувати новини та конспекти заходів Платформи. https://forms.gle/7EtxR2sMXikdV4Ge6

 

2 червня Майстер-клас для кінематографістів

17:30 – 19:30 «Препродакшен успішного проєкту. How to»

 

Спікери: Адам Сіґел, Джош Вайнсток (США)

 

Спеціальний гість: Джон Вінн, актор, продюсер, співрежисер фільму «Захар Беркут».

 

Джон Вінн розповість про свій досвід створення української стрічки, а також про те, яким чином препродакшн став секретом її успіху. Ми детально ознайомимось з основами вдалої підготовки, що включає належну візуалізацію та аналіз сценарію, організацію робочих процесів, критичну комунікацію, а також інші, не менш важливі стратегії підготовки. Ми проведемо чесний огляд як сильних, так і слабких сторін українського кіновиробництва, а також поговоримо про найкращі практики, якими можуть скористатися українські кінематографісти.

 

Реєструйтесь, щоб взяти участь у майстер-класі онлайн, отримувати новини та конспекти заходів Платформи. 

 

Детальніше про майстер-класи. 

 

Джерело: PITCH UA

Читайте також:

Новини

Триває прийом заявок до складу експертних комісій при Раді з державної підтримки кінематографії

В кандидатів лишилося 10 днів, аби надати необхідний пакет документів.

01.05.2021
об 11:11

Новини

Стрічка Гая Річі «Гнів людський» зайняла перше місце за касовими зборами у США

Новий фільм британського режисера Гая Річі «Гнів людський» з Джейсоном Стейтемом у головній ролі легко зібрав 8,1 млн доларів під час дебюту в американських кінотеатрах. Це вже четверта роль Стейтема, у якій він демонструє грубого таємничого чоловіка, який працює в компанії з броньованими автомобілями, готуючи бурхливий сюрприз для своїх супротивників.

10.05.2021
об 11:47

Новини

Скоро в кіно: Фільм Гая Річі, історія рекордсмена в YouTube та гід по життю у горах

На цьому тижні в кінотеатральний прокат повертається український фільм «Антон і червона химера», а також виходить довгоочікуваний трилер із Джейсоном Стейтемом у головній ролі. Крім того, на глядчів чекає добірка короткометражних фільмів із програми Каннського кінофестивалю, біографічний фільм про феномен популярності людини в інтернеті, фільм-гід по виживанню віддалено від цивілізації та два фільми жахів.

12.05.2021
об 14:44

Новини

Влітку в кінотеатрах вийде видовищний бойовик «Поганці»

Пригоди невловимого злочинця розпочнуться 10 червня в кінотеатрах України. Головні ролі у трилері «Поганці» втілили на екрані Пірс Броснан і Тім Рот.

13.05.2021
об 14:28