Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

PITCH UA: Названо 76 півфіналістів докторинг-майстерні та їх менторів

18.02.2021
об 13:27

PITCH UA проводить третій сезон конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну. Цьогоріч організатори заходу отримали рекордну кількість заявок – 330, з яких обрали 76 півфіналістів у чотирьох тематиках, присвячених позитивній наративізації реформ в Україні, питанням об’єднавчого досвіду та ідентичності, довірі до медіа та збільшенню інформаційної стійкості в Україні.

«Спочатку ми були приємно шоковані кількістю заявок, а потім зрозуміли, що якість поданого матеріалу є також винятково високою цього року. Насправді така залученість учасників креативного сектору у створення соціально вагомого контенту є яскравим прикладом зміни парадигми нашого суспільства, і є підтвердженням бажання кожного з тих, хто подався, бути частиною нової України та робити ці зміни разом», – прокоментувала третій сезон PITCH UA заступниця керівника ТСА (USAID) та контент директорка ВІРА КОСТЕНКО-КУЗНЄЦОВА.

Визначившись з півфіналістами, PITCH UA 3 також представив експертів, серед яких цього року можна побачити титулованих продюсерів, режисерів, сценаристів, журналістів з усіх куточків світу, які консультуватимуть учасників у межах програми докторингу.

Ментори, які візьмуть участь у проєкті: номінанти на премію Emmy американський продюсер Джош Вайнсток та журналістка й режисерка Дженніфер Крендалл, номінанти BAFTA, британські режисери та продюсери Пол Копланд та Ден Бербрідж, британський журналіст та телевізійний продюсер Пітер Померанцев, американський продюсер, який працював над створенням всесвітньо відомих голлівудських стрічок, Айра Наполіелло, продюсер, бізнес девелопер та консультант у сфері діджитал маркетингу Метью Ван де Вельде, шоуранер, сценарист та продюсер Віктор Пьонтковскі, а також контент-стратег, сценарист та продюсер Адам Сігел. Усі експерти мають досвід у створенні успішного контенту та співпраці з такими медіагігантами, як Banijay Group, ВВС, HBO, Netflix, 20th Century Fox, Warner Brothers, Sony Pictures та ін.

Консультації учасників з експертами відбуватимуться в закритому форматі, але з усіма 76-ма проєктами, які пройшли до докторинг-майстерні PITCH UA 3, можна буде познайомитися з 23 лютого у відкритому доступі – їхні п'ятихвилинні пітчі у форматі відеопрезентацій розмістять на сайті та YouTube-каналі PITCH UA.

12 квітня оголосять проєкти, які після програми докторингу потраплять до фіналу конкурсу.

20 квітня відбудеться відкритий онлайн-пітчинг, де фіналісти  представлять свої проєкти журі, до складу якого увійдуть представники профільних міністерств й організацій України, Проєктів USAID TCA та UCBI, а також запрошені експерти.

29 квітня оголосять імена переможців третього сезону PITCH UA, які отримають фінансову та подальшу експертну підтримку для втілення своїх проєктів.

З проєктами, які пройшли до докторинг-майстерні PITCH UA 3 можна ознайомитись тут

Детальніше про експертів PITCH UA  3 читайте тут

 

Джерело: PITCH UA

Читайте також:

17 фіналістів PITCH UA 2  – про що проєкти і хто переможе?
Новини

17 фіналістів PITCH UA 2 – про що проєкти і хто переможе?

На відкритому фінальному пітчингу конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA 2 фіналісти презентували журі свої проекти. Тепер чекаємо, хто ж переміг і отримає часткове або повне фінансування бюджету проєкту від UCBI II/USAID. Кожен із тих, хто таки дійшов до фіналу, доводив членам журі всі переваги свого проєкту і що саме його ідея заслуговує на перемогу. Вся подія проводилась у відповідності до реалії сьогодення – за допомогою Zoom-конференції з одночасним транслюванням на YouTube-каналі.

21.05.2020
об 19:33

Новини

Розпочато конкурс: PITCH UA підтримає контент на соціально вагомі теми

PITCH UA 3 чекає на заявки від тих, хто хоче прийняти участь у конкурсі соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну.

17.12.2020
об 16:16

PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?
Новини

PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?

Об'єднати українців, розповісти про позитивні зміни, що відбуваються в країні, наповнивши ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та вебресурси якісним контентом, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних людей, – таку мету поставили перед учасниками організатори конкурсу PITCH UA 2.

10.05.2020
об 10:09

Новини

PITCH UA: Майстер-клас голлівудських продюсерів для покращення скілів на прийдешні пітчинги

За тиждень в межах конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA 3 відбудеться майстер-клас від голлівудських продюсерів Адама Сігела та Джоша Вайнстока, на якому вони розкажуть, як краще пітчингувати власний проєкт.

12.01.2021
об 11:21

Новини

PITCH UA 2: журі визначило переможців конкурсу

І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше! І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше!

22.05.2020
об 17:11