Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

PITCH UA: Майстер-клас голлівудських продюсерів для покращення скілів на прийдешні пітчинги

12.01.2021
об 11:21

За тиждень в межах конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA 3 відбудеться майстер-клас від голлівудських продюсерів Адама Сігела та Джоша Вайнстока, на якому вони розкажуть, як краще пітчингувати власний проєкт.

 

19 січня о 17:00 відбудеться онлайн майстер-клас «Як покращити пітчинг вашого проєкту». Його проведуть американські експерти конкурсу PITCH UA Адам Сігел та Джош Вайнсток.

Голлівудські продюсери, опираючись на найкращі світові практики, запропонують глядачам вебінару дієві інструменти для створення зрозумілої, чіткої та захопливої презентації проєкту на пітчингу. Цільовою аудиторією воркшопа  є люди, які прагнуть навчитися яскраво та результативно представляти свої проєкти і почуватися впевнено на публічних виступах. Долучитися всі охочі можуть абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно лише зареєструватися. Заповнивши заявку ви отримаєте доступ до Zoom-сесії, де зможете поставити запитання експертам. Крім того, трансляція майстер-класу буде доступною на YouTube каналі PITCH UA.

 

«Ми розкажемо про наш підхід до підготовки проєктів для пітчу, який полягає насамперед у тому, щоб виразно продемонструвати ключові елементи сторітелінгу: сюжет, світ, персонажів і теми. Також ми поговоримо про значення особистої причетності, унікальної точки зору, розуміння формату та тону проєкту. Майстер-клас допоможе розставити пріоритети та сформулювати  найважливішу інформацію для пітчу, щоб максимально стисло та ефективно представити проєкт в межах 5-ти хвилин.  Ми надамо корисні підказки для організації процесу презентації, зокрема щодо створення візуальних та інших супровідних матеріалів, та порадимо інструменти для онлайн пітчингу, які можуть стати в нагоді» – анонсували АДАМ СІГЕЛ та ДЖОШ ВАЙНСТОК.

Адам Сігел (Adam Sigel)

Контент-стратег, сценарист та продюсер із Лос-Анджелесу (США), що має понад 20 років досвіду у створенні оригінального контенту для ТБ та кінотеатрів, digital-проєктів, мобільних додатків, VR та відеоігор для всесвітньо відомих компаній та соціальних організацій.
Джош Вайнсток (Josh Weinstock)

Засновник продюсерського центру Sea Smoke Entertainment (Лос-Анджелес, США). Титулований продюсер, відомий за таким фільмам, як Nightingale, Chop Shop та Sleepwalker. До речі, за стрічку HBO Nightingale Джош – разом з іншими членами продюсерської команди, до складу якої входив також і Бред Пітт, – номінувався на премію «Еммі» за «Найкращий телевізійний фільм». Наразі Джош Вайнсток працює над фільмами Thirst з Меттом Деймоном, Rumplestiltskin з Пітером Дінклейджем, серіалом The Diabolic з Ґері Олдменом тощо.

 

Також нагадаємо, що 27 січня спливає дедлайн подачі проєктів на PITCH UA 3. Після першого етапу конкурсу автори обраних проєктів особисто презентуватимуть їх експертному журі, тож організатори онлайн майстре-класу вважають, що для аплікантів цей воркшоп – справжній must see. Детальніше про конкурс читайте тут.

 

Джерело: Пресслужба PITCH UA

Читайте також:

Новини

PITCH UA 2 оголошує серію онлайн інтерв'ю "розмови з Голлівудом"

Ключові експерти конкурсу PITCH UA 2 Адам Сигель і Джош Вайнсток проведуть серію онлайн інтерв'ю з відомими продюсерами, режисерами і сценаристами Америки. Бесіди будуть проходити у режимі он-лайн, та матимуть синхронний переклад на українську мову. Тож усі бажаючі зможуть долучитися до перегляду.

16.04.2020
об 12:58

PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?
Новини

PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?

Об'єднати українців, розповісти про позитивні зміни, що відбуваються в країні, наповнивши ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та вебресурси якісним контентом, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних людей, – таку мету поставили перед учасниками організатори конкурсу PITCH UA 2.

10.05.2020
об 10:09

Новини

PITCH UA 2: журі визначило переможців конкурсу

І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше! І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше!

22.05.2020
об 17:11

Новини

Розпочато конкурс: PITCH UA підтримає контент на соціально вагомі теми

PITCH UA 3 чекає на заявки від тих, хто хоче прийняти участь у конкурсі соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну.

17.12.2020
об 16:16