Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

PITCH UA 2: журі визначило переможців конкурсу

22.05.2020
об 17:11

І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше!

Конкурс соціально вагомого контенту PITCH UA 2, організований компанією Media Resources Management (MRM) за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), стартував у грудні минулого року.

184 заявки, 33 відібраних проєкти, 17 фіналістів і 12 переможців. З 16 грудня минулого року конкурс було презентовано в традиційному форматі, а вже проходив і фінішував він в умовах карантину – онлайн. 12 травня учасники фіналу особисто презентували свої проєкти і вже до 22 напружено чекали на рішення журі. Та ось, нарешті, дочекалися: переможців PITCH UA 2 визначено – ми з радістю їх оголошуємо.

Цього року переможців 12, проти минулорічних семи. Також цього року учасники мали змогу обрати тип фінансування, на яке вони претендують. Таким чином, до категорії «Фінансування девелопменту проєкту та виробництва пілоту» пройшло чотири проєкти, а «Фінансування частини бюджету усього проєкту» отримають вісім проєктів. Отже, наші переможці:

Будуємо Україну Разом; Play Production; Активація молоді; Фінансування частини бюджету усього проєкту

Весілля під час розведення; 1+1 Продакшн; Гуманізація конфлікту; Фінансування частини бюджету усього проєкту

ВИХІДНІ на Атласі; ТОВ «Твій найкращий фестиваль»; Активація молоді; Фінансування частини бюджету усього проєкту

Всі, хто хотіли, поїхали?; Студія виробництва відео «Real Stories Production»; Гуманізація конфлікту; Фінансування частини бюджету усього проєкту

Голова; GOOD MOOD PRODUCTION; Активація молоді; Фінансування девелопменту проєкту та виробництва пілоту

МАМА; ТОВ «Основа Фільм»; Гуманізація конфлікту; Фінансування частини бюджету усього проєкту

Морська Академія; ТОВ "СТАР МЕДІА"; Активація молоді; Фінансування девелопменту проєкту та виробництва пілоту

Радикальне рішення; GREEN PENGUIN MEDIA; Активація молоді; Фінансування частини бюджету усього проєкту

Розбір гри; ТОВ «КС ПРОДАКШН»; Комунікація з окупованими територіями, Активація молоді; Фінансування девелопменту проєкту та виробництва пілоту ЧУМА; Громадська організація «Національна асоціація медіа»; Гуманізація конфлікту, Комунікація з окупованими територіями; Фінансування частини бюджету усього проєкту

Шалені бджолярі; ФОП Кузьменко Ярослава Василівна; Гуманізація конфлікту; Фінансування девелопменту проєкту та виробництва пілоту

Я у мами стартапер; TWO WORDS; Активація молоді; Фінансування частини бюджету усього проєкту

Всі переможці отримають можливість фінансування від UCBI II/USAID (відповідно до дійсних Правил конкурсу), а також консалтинг-супровід від USAID у подальшій роботі над проєктами.

Віра Костенко-Кузнєцова

 

«Ми дуже задоволені результатами другого конкурсу PITCH UA і раді підтримати так багато цікавих історій. Ці історії охоплюють усі три тематики конкурсу і мають цілу палітру різноманітних форматів та партнерств. Ми вкотре були вражені зростаючим інтересом до створення якісного та соціально вагомого контенту з боку креативних телевізійників та кінематографістів. – каже керівник медіа напрямку UCBI II Віра Костенко-Кузнєцова. – Дякуємо всім, хто цього року подав свої заявки, а особливо тим, хто дійшов до фінального етапу. Щодо учасників, яких, на жаль, немає в списку переможців – сподіваємося, що ви знайдете інші джерела фінансування та зможете втілити свої ідеї у життя. Нам подобається потенціал українського креативного ком'юніті, і ми сподіваємося, що за нашої підтримки проєкти-переможці стануть ще кращими та завоюють свої глядацькі аудиторії. І ми разом зможемо довести ще раз, що Україна – це сучасна європейська країна, яка одночасно є єдиною та різноманітною».

«Одна з особливостей PITCH UA 2 – не «запрограмована» від початку кількість переможців. Це стало можливим завдяки підтримці UCBI II/USAID – їх щирій зацікавленості у тому, аби контенту, що ціннісно об'єднує українське суспільство ставало дедалі більше. І саме тому ми зараз маємо можливість вітати таку велику кількість переможців, – каже директор MRM Катерина Удут. – Дуже тішить, що на конкурс було подано стільки цікавих заявок, які стосуються найрізноманітніших і справді важливих соціальних тем. І відчувається: автори звертаються до цих тем не тому, що «треба», а оскільки їм справді хочеться щось змінити на краще. Тож, думаю, не буде перебільшенням сказати, що наш конкурс певним чином переріс у справжній «рух» на рівні усієї індустрії, який, сподіваюся, розвиватиметься й надалі».

Отже, конкурс офіційно завершено. Організатори щиро бажають всім переможцям щасливої дороги на шляху до сердець українських глядачів!