Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Пилипа Іллєнка обрали головою Правління Української кіноакадемії

12.11.2020
об 17:17

12 листопада відбулося перше онлайн-засідання Правління Української кіноакадемії в оновленому складі, яке обрало нового Голову Правління. Крім того, об’єднанням експертів та професіоналів у сфері кіно та кіновиробництва розглянуто Регламент V Національної кінопремії. 

 

За рішенням членів Правління посаду Голови обійняв колишній голова Державного агентства України з питань кіно та продюсер Пилип Іллєнко.

«В першу чергу хочу подякувати колегам за довіру, і сподіваюся, що в цей непростий час ми всі разом докладемо максимальних зусиль для реалізації місії Кіноакадемії, якою є популяризація національного кіно в Україні та за її межами», - зазначив ПИЛИП ІЛЛЄНКО.

Нагадаємо, строк повноважень членів та Голови Правління складає два роки.

 

Джерело: Пресслужба Української кіноакадмії

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: Результати касових зборів першого вікенду листопада

Глядачів мало цікавлять фільми жахів та хорори, а от комедії та голлівудські фільми користуються попитом. Також до ТОП-10 фільмів, які зацікавили у ці вихідні українців, увійшла кіноробота вітчизняного виробництва.

11.11.2020
об 13:27

Новини

Український фільм Apple-Man через супергероїв закликає до здорового способу життя

Українська телеведуча Іванна Онуфрійчук стала героїнею українського проєкту про супергероїв. Вона зіграла головну роль у стрічці Apple-Man – це перший український фільм про надлюдей та здоровий спосіб життя.

11.11.2020
об 14:13

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Чепелюк

Сьогодні, 12 листопада, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Анастасія Чепелюк. У 2013 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У 2012-2014 роках була акторкою Київського театру російської драми ім. Лесі України.

12.11.2020
об 10:11

Новини

Історія Джеймса Бонда: Агент 007 змінює стать

Подальша історія Джеймса Бонда буде кардинально іншою, адже персонаж зазнає радикальних змін.

12.11.2020
об 16:14