Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Підсумки року: Дайджест новорічного випуску VGL cinema

30.12.2020
об 14:14

Традиційно передноворічні дні – це період спогадів, підсумків, прощання з минулорічними негараздами, а також час амбіційних планів, прагнень та сподівань. Яким був цей рік для вітчизняної кіногалузі, відомих кінодіячів та улюблених акторів – читайте в підсумковому номері VGL cinema-2020.

 

Якщо ви ще не тримали у своїх руках новенький журнал VGL cinema, коротко розповімо про його зміст. Отже, у рубриці «Проєкти» ми згадали фільми, робота над якими тривала цьогоріч і які вже встигли заявити про себе глядачам і критикам.

Голова Держкіно Марина Кудерчук та її заступники підбили підсумки роботи головного кіноагентства країни у рубриці «Актуальна тема»: пітчинги, кешрибейти, електронні прокатні посвідчення, освітні онлайн-лекції та ютуб-канал з вільним доступом до українських фільмів – на 2021-й Держкіно налаштоване оптимістично.

Рішучі наміри має і заступник голови депутатської фракції політичної партії «Слуга народу», голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко, який у рубриці «Закон і порядок» розповів про користь для кіноіндустрії від впровадження законодавчих ініціатив.

Першими здобутками України на міжнародній кіноарені, як члена Європейського фонду підтримки спільного кіновиробництва і прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт EURIMAGES, з VGL cinema поділилися національний представник України в EURIMAGES Володимир Яценко та його заступник Сергій Зленко у рубриці «Подія».

Свою оцінку поступу української кіноіндустрії у 2020-му надала співзасновниця і виконавча директорка Української кіноакадемія Анна Мачух у рубриці «Кіноіндустрія».

Скільки плюсів отримала від карантину Даша Трегубова та якими сюрпризами здивує глядачів у 2021-му читайте в рубриці «Інтерв’ю». Діма Ярошенко в цьому ж розділі розповість про  природу кіно й театру, режисерські перспективи, вплив ролей на долю актора та вагу хепіенду, а режисерка Ірина Цілик поділиться своїми фестивальними здобутками. Крім того, вона розповість, яке кіно хоче дивитися й фільмувати, як закордонний глядач сприйняв стрічку «Земля блакитна, ніби апельсин» та чому шкодять паузи в роботі. Також у ексклюзивному інтерв’ю VGL cinema відома голлівудська акторка Реджина Кінг розповість про своє «королівське» життя.

Як захистити свій телеформат від плагіату можна дізнатися в рубриці «Поза кіно». І традиційно рубрика «Інсайд» підіб’є підсумки українського кінопрокату за три квартали 2020 року, а одна з найбільших кінокомпаній Star Media розповість про співпрацю з Netflix, рейтинги найкращих серіалів, зростання монетизації контенту на ютубі, перемоги на пітчингах, вплив карантину та плани на 2021 рік.

Ось такий цікавий в нас вийшов новорічний номер, шукайте його в місцях розповсюдження у Києві, Львові та Дніпрі, а також лишайте заявки для отримання свого примірника на електронну адресу: vglcinema@gmail.com.

Читайте також:

Новини

Палітра тем весняно-літнього VGL сinema

Чи готові ви після вимушеної перерви поринути у світ кіноподій, церемоній та нагород? Весняно-літній VGL сinema з радістю надає таку можливість. У новому номері українського журналу про кіно ви знайдете багато інформації щодо заходів, які відбулися або проходитимуть найближчим часом.

06.07.2020
об 13:25

Новини

Осінній VGL cinema: Відтінки кіножиття після пандемії

Осінь і весна цьогоріч вирішили замінити одна одну. Замість звичної нестачі енергії, браку ідей та інших проявів авітамінозу золота пора 2020 року обіцяє бути напрочуд активною, ніби літо ще попереду. Вона подарувала розквіт проєктам, які вимушені були взяти паузу на час акції «Залишайся вдома», а період дощів та листопаду має стати щедрим на кінопрем’єри.

17.09.2020
об 16:16