Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Підсумки першого в Україні Script & Cast pitch

29.12.2020
об 11:48

На минулому тижні під час першого спільного пітчингу акторів і сценаристів Script & Cast pitch учасники заходу ближче познайомилися з 13 артистами та першими дізналися про 12 ідей для створення нових фільмів.

 

 

22 грудня перший в Україні спільний пітчинг акторів і сценаристів зібрав понад 130 кастинг-директорів, продюсерів, сценаристів, акторів та інших кінопрофесіоналів. Подія складалася з трьох блоків:

 

  • пітчинг сценаріїв, розбитий на дві частини,
  • пітчинг акторів,
  • нетворкінг.

 

 

Свої акторські кейси презентували Катя Молчанова, Ігор Аронов, Анатолій Панченко, Юлія Самсон та інші українські артисти. Сценаристи пропітчили 12 проєктів, серед яких Goodbye fashion! Світлани Ліщинської, «Читери» Юлії Гончар, «Бутон» Наталії Блок та інші.

 

 

«Це чудовий формат презентації для сценаристів, які хочуть запропонувати свої ідеї для подальшої розробки продюсерам, режисерам, акторам. Нині ми збираємо фідбеки від гостей і учасників пітчингу, щоб наступного разу зробити подію ще динамічнішою та цікавішою. Скоріш за все, у майбутньому ми скоротимо час на пітч із 7 до 4–5 хвилин», - зазначила співорганізаторка заходу, менеджерка платформи Terrariu ОЛЕКСАНДРА СОРОХАН.

 

 

Виступи учасників оцінювало журі, до складу якого увійшли режисерка, сценаристка і письменниця Марися Нікітюк, кастинг-директорка Олена Шевчук, режисер та засновник сценарної майстерні Terrarium Дмитро Сухолиткий-Собчук.

 

«Перший Script & Cast pitch пройшов доволі успішно. Актори були дуже натхненними можливістю нетворкінгу і багато з них познайомилися на події з кастинг-директорами, з якими вони не були знайомі раніше. Це надає їм потенційні можливості для залучення у кінопроєкти. У майбутньому ми б хотіли розширювати кількість кінопрофесіоналів, задіяних у таких пітчингах, і створити новий формат нетворкінг-подій для кіноіндустрії. Пілотом у цьому напрямку стали виступи кастинг-директорки Оксани Суханової з її продюсерським проєктом «Фіцики» та презентація фотографа Артема Гвоздкова», — розповіла засновниця кастинг-платформи DreamCast, кастинг-директорка ОЛЬГА ЛЮБАРОВА.

 

 

Наступний Script & Cast pitch запланований на весну 2021 року.

Читайте також:

Новини

Боротьба з піратством: Star Media виводить на ринок технологічну компанію ContentScan

Star Media антипіратською діяльністю займається з 2014 року. Наразі компанія є учасником спеціальної програми Google зі співробітництва з правовласниками, підписантом антипіратського меморандуму, а також учасником програми сертифікації YouTube. Отриманий за 6 років досвід організація вклала в створення унікального сервісу ContentScan. Він збільшить ефективність захисту контента до 100%.

24.12.2020
об 12:24

Новини

«Борщ. Секретний інгредієнт» отримав нагороду від ADAMI Media Prize

17 грудня пройшла церемонія нагородження ADAMI Media Prize в режимі телемосту між Грузією, Молдовою та Україною, під час якої український документальний фільм отримав Special Mention.

25.12.2020
об 11:41

Новини

«Київська Русь» незабаром перетвориться на мультифункціональний культурний центр

Найбільший український комунальний кінотеатр «Київська Русь», який належить до мережі муніципальних кінотеатрів «Київкінофільм», у 2020 році брав участь у тендері на розробку проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту.

26.12.2020
об 14:46

Статті

Міжнародний день кіно: Фільми, що найбільше вплинули на акторів «Перших ластівок. Zалежні»

Олександр Рудинський, Максим Самчик і Таїсія-Оксана Щурук розповіли, завдяки яким кінострічкам і акторам вони стали тими, ким є.

28.12.2020
об 16:43