Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День третій

17.06.2020
об 19:19

На цьому тижні, суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА транслює добірку фільмів про чоловіків. Сьогодні, 17 червня, о 22:10 за програмою французька драма «Аманда».

Головний герой – молодий хлопець Девід, який проводить весь вільний час з коханою дівчиною, він не має постійної роботи, але він не сумує з цього приводу і будує майбутнє на свій розсуд. Все у нього в житті добре, але хтось вбив його сестру Сандрін. У дівчини залишилась маленька донька Аманда, яка не має інших родичів окрім Девіда. Тож тепер молодому хлопцеві доведеться дбати про племінницю і до такого випробування він явно не був готовий. Чому? Дивіться ввечері.

Читайте також:

П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день п'ятий
Новини

П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день п'ятий

Сьогодні, 12 червня – останній фільм з підборки – класика світового кінематографу, американська мелодрама режисера Блейка Едвардса «Сніданок у Тіффані».

12.06.2020
об 11:01

Новини

П’ять вечорів: Боротьба за трон та сімейні відносини

Вже другий вечір поспіль суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА транслює стрічки з циклу «П’ять вечорів», присвяченого чоловікам. Показ триватиме ще три дні, останню картину циклу глядачі побачать у п’ятницю, 19 червня. Кожен день фільми починають показувати о 22:10. Сьогодні на черзі робота Андрія Кончаловського під назвою «Лев узимку».

16.06.2020
об 19:03

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Переосмислити життя

За два дні в Україні стартує фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Як ми вже писали, захід проходитиме онлайн. Поки є ще трохи часу продовжуємо знайомити вас з роботами, які демонструватимуться під час онлайн-події. Сьогодні розповімо про мелодраму «Навколо Луїзи», що знята у 2017 році режисеркою Ольгою Баілліф.

17.06.2020
об 17:42