Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День перший

15.06.2020
об 18:27

Починаючи з понеділка, 15 червня, п’ять вечорів поспіль на суспільному телеканалі UA:КУЛЬТУРА транслюватимуть добірку фільмів про чоловіків з різними темпераментами, поглядами та долями. Кожена картина розкриває різні психологічні характери завдяки обставинам, в яких опиняються герої. Початок тематичних стрічок, як завжди о 22:10.

Сьогодні ввечері за програмою фільм «Двійник» (режисер Річард Айоаді). Стрічка знята за мотивами однойменної повісті Федіра Достоєвського.

Головний герой Саймон – скромний робітник, немає особливих успіхів на роботі, дівчина, що йому подобається – не звертає увагу. Одного дня на роботі з’являться Джеймс, ззовні – він виглядає як двійник Саймона, але має іншу вдачу – впевнений в собі, харизматичний та наглий. Та ніхто з колег чи знайомих не бачить схожості між Саймоном та Джеймсом окрім самого героя. Потроху Джеймс починає відбирати життя Саймона. Герой не здається та намагається позбавитись двійника, ризикуючи при цьому власним життям.

Читайте також:

П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день п'ятий
Новини

П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день п'ятий

Сьогодні, 12 червня – останній фільм з підборки – класика світового кінематографу, американська мелодрама режисера Блейка Едвардса «Сніданок у Тіффані».

12.06.2020
об 11:01