Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

П’ять вечорів: Боротьба за трон та сімейні відносини

16.06.2020
об 19:03

Вже другий вечір поспіль суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА транслює стрічки з циклу «П’ять вечорів», присвяченого чоловікам. Показ триватиме ще три дні, останню картину циклу глядачі побачать у п’ятницю, 19 червня. Кожен день фільми починають показувати о 22:10.  Сьогодні на черзі робота Андрія Кончаловського під назвою «Лев узимку».

 

Стрічка – екранізація однойменної п’єси Дж. Голдмена та рімейк фільму 1968 року. Дія відбувається в Англії, під час правління короля Генріха II. Монарх вже досяг поважного віку та має назвати ім’я того, хто сяде на трон наступним. Відбутися це має під час урочистого заходу, на який приїде вся рідня короля – починаючи від його дружини, яка провела 10 років за ґратами, тому що приймала участь у змові проти короля, коханки і їі брата, до трьох синів Генріха – Річарда, Джеффри та Джона. Всі члени родини ненавидять одне одного і прагнуть тільки влади. Саме заради неї вони згодні піти на будь-що і не зупиняться доки не займуть трон.

Фільм знято у 2003 році в США.

Читайте також:

Анімація

Чергова перемога «Тролів» та успішний старт хорору «Беккі» у кінотеатрах США

Майже 700 кінотеатрів з 5 500 працювали в минулі вихідні в США. З них 400 – у звичайному форматі й 300 автокінотеатрів. Найбільше стаціонарних кінотеатрів відкрилося в штатах Техас, Джорджія, Кентуккі, Теннессі та Індіана, а також у регіонах Великих озер і Великих рівнин. Провідні кіномережі планують відновити роботу не раніше третьої декади червня.

12.06.2020
об 15:32

Новини

Найочікуваніші прем’єри: «Тенет» змінив дату релізу

Студія Warner Bros. перенесла прем'єру фільму Крістофера Нолана «Тенет». Крім того, ще декілька очікуваних релізів вийдуть на екрани трохи пізніше, ніж планувалося раніше.

15.06.2020
об 11:13

Новини

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День перший

Починаючи з понеділка, 15 червня, п’ять вечорів поспіль на суспільному телеканалі UA:КУЛЬТУРА транслюватимуть добірку фільмів про чоловіків з різними темпераментами, поглядами та долями. Кожена картина розкриває різні психологічні характери завдяки обставинам, в яких опиняються герої. Початок тематичних стрічок, як завжди о 22:10.

15.06.2020
об 18:27