Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

П’ять продюсерів представлятимуть Україну на Le Marché du film du Festival de Cannes

02.05.2020
об 10:06
П’ять продюсерів представлятимуть Україну на Le Marché du film du Festival de Cannes

Кіноринок Каннського фестивалю/ Marché du Film - Festival de Cannes відбудеться з 22 по 26 червня 2020 року в онлайн-форматі. Це буде вперше за понад 60-річну історію існування кіноринку та програми Producers Network. Україна вперше стане фокусною країною в програмі Producers Network.

Представлятимуть Україну в індустрійній програмі Producers Network  Каннського кіноринку за результатами конкурсу Ukrainian Institute (Український інститут) спільно з Odesa International Film Festival п'ять  продюсерів:

Дар'я Бассель

Дар'я Бассель

Продюсерка «Розділові наживо», лінійна продюсерка стрічки «Вулкан» та асоційована продюсерка одного з найтитулованіших українських документальних фільмів останніх років «Тато – мамин брат» Вадима Ількова. Дар'я очолює індустрійну платформу DOCU/ПРО Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.


Денис Іванов

Денис Іванов

Директор першої дистриб’юторської компанії в Україні «Артхауз Трафік», засновник Київського тижня кінокритики та Чілдрен кінофесту, співзасновник Одеського міжнародного кінофестивалю, член правління Української кіноакадемії. Копродюсер таких фестивальних хітів, як «Плем'я» Мирослава Слабошпицького та «Донбас» Сергія Лозниці.


Олексадра Костіна

Виконавча продюсерка фільмів «Дике поле» Ярослава Лодигіна та «Плем'я» Мирослава Слабошпицького, девелопмент-продюсерка стрічки «Додому» Нарімана Алієва. Зараз  як продюсер працює над створенням дебютного художнього фільму українського режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука «Памфір», який було розроблено в рамках резиденції Каннського міжнародного кінофестивалю Cinéfondation Residence 2019.


Ігор Савиченко

Ігор Савиченко

Член Європейської та член правління Української кіноакадемій. На рахунку Савиченка такі відомі стрічки, як «Поводир» Олеся Саніна, «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк, «Наші котики» та «Брама» Володимира Тихого, «Забуті» Дарії Оніщенко та ін. 


Володимир Яценко

Володимир Яценко

Засновник продакшн-компанії LIMELITE, член-засновник Асоціації кіноіндустрії України, член Європейської та Української кіноакадемій, представник України в Раді правління Eurimages. За останні роки випустив стрічку «Дике поле» за романом «Ворошиловград» Сергія Жадана, фільм «Додому», номіновану від України на «Оскар», а також «Атлантиду» — перший український фільм, що виграв на Венеціанському кінофестивалі.


«Саме завдяки роботі продюсера стрічки потрапляють до програм міжнародних фестивалів та шорт-листів престижних премій, представляють країну на кіноринках та копродакшн-маркетах, де знаходять іноземних дистриб'юторів для прокату за кордоном. Обрані в конкурсі Producers Network продюсери є одними з найсильніших у галузі, оскільки вже мають успішний досвід копродукційних проєктів і гідно представлятимуть Україну – одну з фокусних країн цьогорічного Каннського кіноринку. Міжнародний нетворкінг навіть у режимі он-лайн — потужний інструмент для просування національного кіно за кордоном і перший крок у напрямку збільшення іноземної аудиторії українських фільмів», — відзначила Юлія Сінькевич, генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю.