Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Перший тизер українського комедійного роуд-муві «Я, «Побєда» і Берлін»

07.10.2021
об 13:40

Сьогодні, 7 жовтня, творці фільму «Я, «Побєда» і Берлін» презентували тизер-трейлер.

Компанія Star Media, дистриб’ютори FILM.UA Distribution та «Кіноманія», державні установи Міністерство культури та інформаційної політики та Державне агентство України з питань кіно й великий бізнес в особі компанії Golden Tile, виробника керамічної плитки #1 в Україні, – об’єднали зусилля задля промоції та кінопрокату стрічки «Я, «Побєда» і Берлін», знятої за мотивами однойменної книги культового українського музиканта Кузьми Скрябіна.

«Цей проєкт для Star Media особливий – у нього вкладено багато душі й любові, крім виробничих ресурсів. Для нас особливо важливо те, що це об’єднання сил і творців проєкту, і підтримки держави в особі Держкіно, і представників великого соціально-відповідального українського бізнесу, зокрема інноваційної компанії Golden Tile Ceramic Group – українського виробника керамічної плитки, який особливої уваги приділяє розвитку української культури і знакових для країни і глядачів проєктів», – зазначила генеральна директорка Star Media ОЛЬГА ПАНТЕЛЕЙМОНОВА.

 

Творці стрічки мають на меті не лише занурити глядачів в атмосферу років, коли відбулося становлення улюбленця мільйонів українців, а й вкотре наголосити на актуальності та значущості творчості музиканта. Так, одним із сюрпризів, який має на меті об’єднати прихильників творчості Кузьми – використання у фільмі цілої низки каверів його найвідоміших треків від зіркових артистів, що є безпрецедентним явищем для вітчизняної кіноіндустрії.

«Ми щасливі працювати з неймовірним фільмом «Я, «Побєда» і Берлін», який розказує історію відомого українського артиста. Над випуском стрічки ми спільно працюємо з чудовими партнерами, тому впевнені, що фільм матиме широкий національний прокат, і його зможуть подивитись глядачі в усіх містах України», – наголосив акціонер компанії «Кіноманія» РОБІН ҐРБІЧ.

 

Глядачі побачать багато трендових атрибутів 90-х – суцільний денім, різнокольорові бомбери, картаті сорочки, довгі плащі, стильові окуляри та червоні колготки. Прем’єру комедійного роуд-муві попередньо заплановано на весну 2022 року.

«Ми прагнемо, аби дійсно важливі та по-справжньому щирі історії могли достукатися до сердець мільйонів українців. Саме тому команда стрічки працює над вражаючою промо кампанією «Я, «Побєда» і Берлін» з вірою про те, що вона зазвучить так само гучно та яскраво, як і творчий доробок культового Андрія Кузьменка», – сказала керівниця компанії  FILM.UA Distribution НАДІЯ КОРОТУШКА.

 

Нагадаємо, за сюжетом фільму «Я, «Побєда» і Берлін» розповіддає історію звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. З перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення. Гумор, яскрава атмосфера 90-х та шалені пригоди чекатимуть глядачів у кінотеатрах.

 

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Новини

UFS 5.0. Місяць кінокреаторів: Серія освітніх заходів жовтня

Нове українське кіно створюють кінокреатори. Цим словом прийнято називати сучасних сценаристів, режисерів, акторів та інших людей дотичних до процесу фільмування кіно, серіалів і навіть кліпів. Саме для них столична кіношкола влаштовує у Києві серією освітніх безкоштовних кінозаходів «UFS 5.0. Місяць кінокреаторів».

01.10.2021
об 16:04

Новини

Глядачі телеканалу «1+1» скоро побачать комедійний серіал «Скажені Сусіди»

Телеканал «1+1» разом із FILM.UA Group працюють над першим оригінальним серіалом для платформи Київстар ТБ – «Скажені Сусіди», що доповнить кіновсесвіт «Скаженого Весілля». Глядачі платформи побачать серіал першими. Згодом «Скажені сусіди» транслюватиме «1+1».

06.10.2021
об 17:25