Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Перший етап Тринадцятого конкурсного відбору – є результати оцінки експертів

28.05.2020
об 10:01
Перший етап Тринадцятого конкурсного відбору – є результати оцінки експертів

Відбулось засідання експертних комісій за напрямами Тринадцятого конкурсного відбору Держкіно. Члени експертних комісій обговорили кінопроєкти I етапу конкурсного відбору та передали до Держкіно заповнені картки експертних оцінок кінопроєктів, що беруть участь у Тринадцятому конкурсному відборі.

Експертними комісіями за кожним із напрямів було запропоновано допустити до ІІ етапу Тринадцятого конкурсного відбору кінопроєкти, які були включені до переліку переможців Одинадцятого конкурсного відбору, але у зв’язку з переглядом результатів конкурсу були виключені з нього. Це кінопроєкти: «Куди б ти не пішла», «На грані», «Ной не нив і ти не ной», «Повернення», «Свято Хризантем», «Хороші дівчатка потрапляють в Рай», «Виклик», «Лалібела», «Ма», «На другий день після смерті», «Пані, гроб і контрабас», «Про життя, про режисуру і трохи про Бога», «Янгол».

За результатами оцінювання експертами кінопроєктів І етапу Тринадцятого конкурсного відбору Держкіно на розгляд Ради з державної підтримки кінематографії буде винесено рейтинговий перелік кінопроєктів для допуску до II етапу Тринадцятого конкурсного відбору. Нагадаємо, що до участі в II етапі конкурсного відбору пропонуються кінопроєкти, які за результатами оцінювання отримали середню оцінку не менш як 3,5 бала.

Хто скільки балів набрав читайте тут і тут.

Наступне засідання Ради заплановано на 4 червня 2020 р. Орієнтовна дата початку пітчингів за II етапом Тринадцятого конкурсного відбору – 23-26 червня 2020 року.

Читайте також:

Новини

PITCH UA 2: журі визначило переможців конкурсу

І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше! І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше!

22.05.2020
об 17:11

Новини

Стартував прийом заявок на студентську програму «Перший погляд»

У рамках 4-го щорічного кінофестивалю «Київський тиждень критики» створено фестивальну програмну секцію «Перший погляд». До неї увійдуть студентські фільми, які під час фестивалю будуть представлені провідним українським продюсерам, відбірникам кінофестивалів та кінокритикам.

27.05.2020
об 15:52

“Сценарний пітчинг” чекає на ваші заявки!
Новини

«Сценарний пітчинг» чекає на нові заявки

Відкрито прийом заявок на участь у «Сценарному пітчингу», що проходитиме в період із 24 по 26 червня в форматі онлайн-конференцій. Заявки від сценаристів приймаються з 27 травня до 10 червня. До участі запрошуються як професійні сценаристи, так і початківці, у яких є ідеї, які б вони хотіли презентувати продюсерам. До розгляду у пітчингу обов'язково мають бути подані логлайни та синопсиси існуючих сценаріїв, або ідей для сценаріїв.

27.05.2020
об 17:37