Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Перший день 11-го Міжнародного медіафорума KYIV MEDIA WEEK

15.09.2021
об 10:49

Вчора, 14 вересня, у Києві розпочав роботу 11-й Міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK. Відкрився захід пресконференцією «Медіабізнес. Перезавантаження». В ній спікерами виступили Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, Голова Держкіно Марина Кудерчук, Голова Офісу Ради Європи Стен Ньорлов та Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Микола Чернотицький.

Першою темою для обговорення стали потреби та механізми оновлення законодавства у сфері медіа та аудіовізуальних послуг і приведення його у відповідність до європейських стадартів, партнерство та співпраця держави та індустрії й довгострокові стратегі та плани на найближче майбутнє.

Голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук зазначила, що Держкіно спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України й Комітетом Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики працює зараз над удосконаленням законодавчої бази, яка стосується кешрибейтів, і висловила сподівання, що цьогоріч система повернення кваліфікованих витрат повноцінно запрацює і сервіс в Україні для іноземних виробників стане кращим.

«Вдосконалюємо ми також і правила проведення конкурсів: вони сьогодні більш чіткі й прозорі, налаштовані на те, щоб підтримувати більш якісний контент для кінотеатрів і телебачення. Можливо, це зменшує кількість виробництва, але ми на шляху до якості й до того, щоб український контент сприймали не лише локально, але й за межами нашої країни. Ми посилюємо співпрацю з іноземними кінокомпаніями – з’являється більше фільмів спільного виробництва, збільшується також кількість наших фільмів на міжнародних кінофестивалях класу «А». І Агентство, державна служба, виступає в частині сервісу, супроводу кіновиробництва: ми намагаємось цифровізувати наші послуги, зменшити бюрократію і створити більш сприятливі умови для виробників. Карантин навчив нас, що треба більше працювати онлайн», – зазначила під час свого виступу голова Державного агентства України з питань кіно МАРИНА КУДЕРЧУК.

 

Сьогодні, 15 вересня, в рамках KYIV MEDIA WEEK 2021 за участі Держкіно відбудуться конференція «Кінокомісії України: особливості, перспективи розвитку, ефективні моделі співпраці з іншими гравцями кіногалузі країни та вигоди для розвитку економіки регіонів» та панельна дискусія «Канадсько-українська копродукція в дії – відкриваємо нові можливості для спільного виробництва контенту».

Нагадаємо, 11-й Міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Трансляцію подій заходу можна переглянути онлайн на сайті Media Business Reports безкоштовно за умови попередньої реєстрації.

Джерело: KYIV MEDIA WEEK

 

Читайте також:

Новини

«Та, що біжить Лабірінтом» у кіно з 9 вересня

Смертельно небезпечна гра, де єдиний шанс Врятувати - рухатісь вперед та ні в якому разі НЕ зупінятісь!

08.09.2021
об 14:16

Новини

Анастасія Цимбалару, Олеся Романова, Володимир Ямненко у сімейному сезоні «Дільничний з ДВРЗ»

На телеканалі ICTV 14 вересня (вівторок) розпочнеться другий сезон іронічного детективного серіалу «Дільничний з ДВРЗ». Творці проєкту обіцяють глядачам, що до патрулювання району повернуться В'ячеслав Довженко і Віталій Іванченко, а до них приєднаються нові актори такі, як Анастасія Цимбалару, Олеся Романова, Володимир Ямненко.

13.09.2021
об 16:49