Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Перші ластівки. Zалежні»: Секрет назви другого сезону та перші кадри

02.09.2020
об 12:28

У липні розпочались зйомки нового сезону серіалу «Перші ластівки». Незвичним є те, що цей сезон знімають у форматі серіалу-антології, актори будуть ті, що й у першій частині, але фабула і персонажі – нові.

Команда серіалу поділилась першими кадрами зі знімального майданчику. Також «оновилась» і назва. Тепер це «Перші ластівки. Zалежні». Латинська буква має змістове навантаження, саме слово, з яким зливається літера відображає сюжетні лінії та характеризує кожного з персонажів.

«Сьогодні слово «залежність» для кожного має своє значення: хтось залежний від алкоголю або наркотиків, хтось – від соціальних мереж , комп'ютерних ігор або казино. Також вона асоціюється з тісним зв'язком двох або декількох людей. Є залежність від думок, суджень, поглядів оточуючих і суспільства в цілому. Мені здається, що ми всі певною мірою залежні. Такі ж і герої другого сезону «Перших ластівок». Причому як доросле, так і молоде покоління. Кожен з них має свою темну і світлу сторони, кожен має свою залежність. Наскільки вона небезпечна в розрізі сьогодення? Це ми й спробуємо показати. А латинська Z напочатку назви сезону дає розуміння, про кого серіал: про сучасних молодих людей, яким по 18-20-річних», - розкрив секрет сценарист і шоуранер серіалу «Перші ластівки» ЄВГЕН ТУНІК.

Прем’єра нового сезону планується на кінець 2020 року.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Надія Мейхер розповіла подробиці зйомок серіалу «Великі Вуйки. Вдома краще»

Днями завершилися зйомки комедійного серіалу. Сюжет нового сезону розгорається навколо готелю, який іноземний інвестор побудував у Великих Вуйках. Також приділено багато уваги особистим стосункам головних героїв. Актриса Надія Мейхер розповіла про любовні сцени у стрічці, привідкрила деталі сюжету та поділилась враженнями від зйомок у серіалі.

07.08.2020
об 12:55

Новини

Донька Лілії Ребрик виконує головну роль у серіалі

Багатосерійну стрічку з робочою назвою «Багато негожих днів» створюють канал «Україна» та компанія Film.UA.Croup. Діана Дика виконує роль дівчинки Маші, про це повідомляють CUT Insight.

07.08.2020
об 16:33

Новини

Український серіал «Спадок»: Актори розповіли про своїх персонажів

Цієї осені на каналі СТБ прем’єра нового серіалу «Спадок». У мелодрамі вирують сімейні війни та пристрасті. Знімальний процес у розпалі.

11.08.2020
об 11:15