Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Перші кроки Тараса Томенка: Бій з рутиною

13.08.2020
об 11:24

Сьогодні вже другий день в онлайн-режимі йде кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23». До ретроспективи «Перші кроки» увійшла стрічка «Бійня». Тарас Томенко у своєму фільмі розповів про бунт людини проти конвеєру смерті. Чому саме цей фільм режисер відправив на фестиваль «Відкрита ніч» та чому він вважає своїх однолітків втраченим поколінням дивіться у відеоінтерв’ю або читайте у тезах розмови.

Вперше на кінофестиваль «Відкрита ніч» починаючий режисер Тарас Томенко відправив свою першу студентську роботу «Бійня».

«На той час це був найтепліший фестиваль, який можна було собі уявити», - згадує ТАРАС ТОМЕНКО.

У своєму фільмі студенту Томенко хотілося підняти екзистенційні теми.

«Мені цікаво було зазирнути всередину людини, яка стоїть кожен день на конвеєрі та виконує механічну роботу», - коментує задум фільму режисер.

Також на його думку після 2013 року в кінематографі розпочався період відлиги. Який тривав останні 5-7 років. За його словами, більш складним часом можна вважати кінець 90-х – початок 2000-х.

«Є ціле покоління людей, яким зараз трохи більше 40-ка років, вони прожили цей період і, насправді, мало хто з них реалізувався. То був період втраченого покоління», - розмірковує про свої студентські роки режисер.

Дебютантам він радить не втрачати час на прокрастинацію, а робити все швидко і цінувати кожен день.

Читайте також:

Новини

Претенденти на головний приз «Відкритої ночі. Дубль 23»

У цьому році на головний приз кінофестивалю «Відкрита ніч» претендують 6 режисерів ігрових короткометражних фільмів. Ми вирішили розповісти коротко розповісти про кожного з учасників конкурмної програми ігрового кіно та про що їхні роботи. Отже, давайте знайомитися.

10.08.2020
об 17:39

Новини

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Анімаційна програма

Завтра, 12 серпня, з’явиться доступ до онлайн-частини кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». У програму анімаційних фільмів увійшло 5 стрічок. Ми вирішили розповісти про зміст кожної та про їхніх авторів.

11.08.2020
об 19:24

Новини

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Короткий метр позаконкурсної програми

Вже розпочався кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23». Цього року кожен глядач самостійно створює атмосферу, яка супроводжуватиме перегляд стрічок. Влаштовуйтесь зручніше у місцях, де є інтернет або ж точка доступу Wi-fi, і приємного перегляду. Ми ж розповімо, які фільми увійшли до цьогорічної позаконкурсної програми, а ще коротко про тих, хто створював ці переважно документальні фільми.

12.08.2020
об 16:14