Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Перші кроки Павла Острікова: Як народилася «Зупинка»

10.08.2020
об 16:04

Ось-ось розпочнеться кінофестиваль «Відкрита ніч». На сайті заходу можна буде побачити фільми з 6-ти програм. Одна з них – ретроспектива «Перші кроки». Зокрема, робота Павла Острікова про наречену Ілону, яка прямує на своє весілля до іншого міста. Про те, як юрист почав знімати кіно та як народжувався сюжет «Зупинки» режисер, автор сценарію і оператор пригадує в відеоінтерв’ю.

Майбутній юрист Павло Остріков ще на етапі навчання у виші вирішив, що хоче знімати кіно. Легкий поштовх студентського захоплення привів його в омріяний світ створення візуального контенту.

«Я почав шукати творчі «шпарини», в нашому вузі був КВК, куди я потрапив. Для мене це була школа творчості, після чого улітку прийшла ідея «Зупинки». Початок сюжету спав на думку легко – наречена хоче в туалет і робить зупинку посеред лісу. І це вже смішно, а чим то мало закінчитися, ніяк не міг придумати. І це відчувається у самій історії. Фінал, ніби не звідки. Напевно, з цього й почалося моє захоплення – міксувати жанри. Мені почало подобатися, як від цього змінюється сюжет. Коли ти маєш думати над кінцем довго він стає, ніби з іншої опери, але це цікаво», - розмірковує ПАВЛО ОСТРІКОВ.

Коли режисер подав свою роботу на кінофестиваль «Відкрита ніч», то навіть не розраховував на перемогу, тому повідомленню про нагороду зрадів.

«Я навіть не надіявся на приз, коли прокинувся від смс – це було щось нереальне, тобто навіть інші призи не були схожі по емоціям з цією перемогою на «Відкритій ночі», - пригадує автор «Зупинки».

Всім, хто підчас ретроспективи захоче подивитися фільм Павла Острікова режисер просить не судити його строго, адже тоді він тільки-но почав робити перші кроки у кіно.

«Я був молодий, непрофесійний і ми просто хотіли робити кіно», - завершує відеоінтерв’ю ПАВЛО ОСТРІКОВ.