Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Перші кроки Марини Вроди: «Сімейний портрет»

11.08.2020
об 12:30

17 років тому Марина Врода отримала диплом бакалавра права на факультеті лінгвістики і права Міжнародного науково-технічного університету ім. Юрія Бугая. Також майбутня режисерка закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого за спеціальністю «Режисура художнього фільму» (майстерня Михайла Іллєнка та Валерія Сивака). Про «Сімейний портрет», який вперше побачили на кінофестивалі «Відкрита ніч» режисерка розповіла у відеоінтерв’ю.

«В своєму часі я дослідила тему-табу – сімейні стосунки. В принципі, мені здається, що ми не особливо переходили на якісь проблеми і табу, але доторкались до них, як до нерву», - розмірковує про преблематику фільму «Сімейний портрет» режисерка МАРИНА ВРОДА.

Також вона додає, що за півроку її фільм покажуть у Швейцарії на фестивалі короткометражного кіно.

«Це буде моя перша доросла ретроспектива всіх 5-ти фільмів і це дуже приємно», - ділиться Марина.

Крім того, вона вважає, що після 2014 року в український кінематограф фонтанував різними фільмами, але, що буде відбуватися надалі, важко передбачити. Дебютантам у сфері візуального мистецтва режисерка радить наступне:

«Роби, що можеш, а буде, що вийде».

Про насиченість сучасного відеоконтенту в кінотеатрах Марина говорить:

«Мені не вистачає у кіно погляду фемінізму, підняття ЛГБТ тем, полеміки Радянського Союзу і нового, що ми шукаємо. Мені би хотілося побачити від своїх колег те кіно, яке я би не могла зняти», - резюмує МАРИНА ВРОДА.

Читайте також:

Новини

Український серіал «Спадок»: Актори розповіли про своїх персонажів

Цієї осені на каналі СТБ прем’єра нового серіалу «Спадок». У мелодрамі вирують сімейні війни та пристрасті. Знімальний процес у розпалі.

11.08.2020
об 11:15

Новини

Перші кроки Павла Острікова: Як народилася «Зупинка»

Ось-ось розпочнеться кінофестиваль «Відкрита ніч». На сайті заходу можна буде побачити фільми з 6-ти програм. Одна з них – ретроспектива «Перші кроки». Зокрема, робота Павла Острікова про наречену Ілону, яка прямує на своє весілля до іншого міста. Про те, як юрист почав знімати кіно та як народжувався сюжет «Зупинки» режисер, автор сценарію і оператор пригадує в відеоінтерв’ю.

10.08.2020
об 16:04