Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Перші кроки Дмитра Сухолитського-Собчука на кінофестивалі «Відкрита ніч»

11.08.2020
об 18:18

Екранізація німого етюду картина «Отроцтво» – це перша, яку режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук подав на кінофестиваль «Відкрита ніч». За сюжетом стрічки на світанку мати благословляє сина в дорогу, його батько проводжає хлопця до станції. Там на глядача чекає сцена прощання двох закоханих і врешті, хлопець їде, а його дівчина та батько залишаються на станції. Отрок обрав нове життя – без батькового пильного ока, маминої опіки та дівочих сліз. За словами режисера, вдома у героя фільму були непрості відносини, а там починається новий етап, його життя зміниться, але ми цього вже не побачимо...

Після показу на кінофестивалі «Відкрита ніч» фільм «Отроцтво» отримав одразу дві нагороди – гран-прі і приз за режисуру.

«Відкрита ніч» стала поворотною точкою в виборі професії, а також в виборі майстерні. Вона кардинально змінила життя. Я довго шукав себе і всі родичі то знали. Під час трансляції фестивалю на одному з центральних телеканалів усі враз зрозуміли, що пошуки завершено», – пригадує свій тріумф ДМИТРО СУХОЛИТКИЙ-СОБЧУК.

Також у відеоінтерв'ю, присвяченому цьогорічній ретроспективі «Перші кроки», режисер говорить, що ми останні 5-7 років жили у періоді, що межував з реформацією і ренесансом. Наразі ми увійшли у етап легкої туманності. Більше інформації у відео.

Читайте також:

Новини

«Відкрита ніч»: До програми ретроспективи Дубля 23 увійшло 13 фільмів різних років

У середу, 12 серпня, всі охочі зможуть переглянути цьогорічну програму кінофестивалю «Відкритої ночі» онлайн. Ми вирішили зробити огляд програм та ознайомити своїх читачів з фільмами, які показуватимуть в рамках Дубля 23. Розпочати занурення у кіноночі вирішили зі стрічок, що увійшли до ретроспективи «Перші кроки».

09.08.2020
об 16:46

Інтерв'ю

Анна Мачух: «Відкрита ніч» – це креатив та молодість»

За три дні розпочнеться кінофестиваль «Відкрита ніч». У бліц-опитуванні взяли участь всі члени журі й сьогодні ми ділимося відповідями співзасновниці та виконавчої директорки Української кіноакадемії, а також співзасновниці та директорки проєкту Dzyga MDB Анни Мачух.

10.08.2020
об 11:40

Новини

Претенденти на головний приз «Відкритої ночі. Дубль 23»

У цьому році на головний приз кінофестивалю «Відкрита ніч» претендують 6 режисерів ігрових короткометражних фільмів. Ми вирішили розповісти коротко розповісти про кожного з учасників конкурмної програми ігрового кіно та про що їхні роботи. Отже, давайте знайомитися.

10.08.2020
об 17:39