Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Перші кроки Богдани Смирнової: Кохання на тлі смерті

14.08.2020
об 17:25

10 років тому режисерка Богдана Смирнова на «Відкритій ночі» презентувала свій фільм «Її місце порожнє». Головна героїня якого, готуючись до прощання зі своєю сестрою раптом відчуває, що закохана. У 40-річної Віри в реальному житті є прототип. Про те, з кого писала жіночий образ до фільму, що став дипломною роботою та чому вирішила знімати перше кіно з командою непрофесійних акторів Богдана Смирнова розповіла у відеоінтерв’ю до цьогорічної ретроспективи «Перші кроки».

За словами Богдани Смиронової ідея фільму «Її місце порожнє» до дівчини прийшло, коли вона спостерігала за знайомою їй людиною.

«У моєму житті була ситуація, коли я спостерігала за людиною, у якої помирала двоюрідна сестра. У неї бажання жити власним життя було значно потужнішим за обов’язок доглядати за родичкою. Вона навіть поїхала в Англію до нареченого, знаючи, що сестра може померти. Зрештою, так і сталося. В нас навіть був конфлікт з цією людиною, я намагалася відстоювати думку, що потрібно було залишатися. Мені було цікаво якимось чином зрозуміти, що відбувається в голові людини, коли вона приймає такі рішення», - ділиться БОГДАНА СМИРНОВА.

Взявшись за складну тему, режисерка вирішила співпрацювати з непрофесійними акторами. За її словами, нині вона не тільки не шкодує про таке своє рішення, а й надалі хоче співпрацювати з аматорами у кадрі, адже вони виглядають більш справжніми, тому що не надто переймаються тим, як виглядають на екрані.

Дебютантам Богдана радить просувати себе через інтернет – це пришвидшить пошуки своєї аудиторії.

Більше інформації у відеоінтерв’ю Богдани Смирнової. Також нагадуємо, що лишилось тільки дві доби на перегляд фільмів, що увійшли до цьогорічної програми кінофестивалю «Відкрита ніч».

 

Читайте також:

Новини

Претенденти на головний приз «Відкритої ночі. Дубль 23»

У цьому році на головний приз кінофестивалю «Відкрита ніч» претендують 6 режисерів ігрових короткометражних фільмів. Ми вирішили розповісти коротко розповісти про кожного з учасників конкурмної програми ігрового кіно та про що їхні роботи. Отже, давайте знайомитися.

10.08.2020
об 17:39

Новини

Кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23» розпочався

З 12 по 16 серпня в Україні проходитиме кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23». Сьогодні з 12-ї години дня вже можна дивитися стрічки конкурсних програм онлайн. За два дні на столичному «Арт-причалі» оголосять переможців кожної з категорій.

12.08.2020
об 11:14

Новини

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Короткий метр позаконкурсної програми

Вже розпочався кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23». Цього року кожен глядач самостійно створює атмосферу, яка супроводжуватиме перегляд стрічок. Влаштовуйтесь зручніше у місцях, де є інтернет або ж точка доступу Wi-fi, і приємного перегляду. Ми ж розповімо, які фільми увійшли до цьогорічної позаконкурсної програми, а ще коротко про тих, хто створював ці переважно документальні фільми.

12.08.2020
об 16:14