Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Відбулося перше засідання Дніпрокінокомісії

29.11.2021
об 17:10

27 листопада відбулося перше робоче засідання Громадської організації «Дніпровська кінокомісія». Кінокомісії є важливим інструментом для стимулювання кіновиробництва в регіонах, точкою входу для іноземних кіновиробників на український ринок та запорукою державних гарантій для міжнародних партнерств.

Організація заснована та зареєстрована 28 травня 2021 року.  5 листопада на сесії Дніпропетровської обласної ради було прийнято рішення про залучення ГО «Дніпровська кінокомісія» до виконання функцій кінокомісії в Дніпропетровській області. Дніпропетровщина - багатий регіон на знімальні локації.

«Головною метою роботи кінокомісії є надання консультаційної, організаційної та іншої допомоги українським та іноземним суб’єктам кінематографії, популяризації України та Дніпропетровської області як привабливих локацій для кінозйомок, залучення українських та іноземних інвесторів для фінансування виробництва, прокату, показу фільмів та ефективного використання потенціалу української сервісної індустрії в галузі кінематографії», - зазначила одна із соновниць ГО "Дніпрокінокомісія" Наталя Хазан.  

До складу ГО «Дніпрокінокомісія» увійшли професіонали, експерти в галузі культури та мистецтва, кіно та телебачення, серед яких:

 Максим Ряпулов, член Правління ГО «Дніпрокінокомісія» 

 

Шкуренко Галина, член Правління ГО «Дніпрокінокомісія» 

 

Гельфер Григорій, член Правління ГО «Дніпрокінокомісія» 

 

Мазніченко Тетяна, голова Правління ГО «Дніпрокінокомісія»

 

Повний склад Дніпрокінокомісії: Мазніченко Тетяна (голова Правління ГО «Дніпрокінокомісія»), Тонконог Олена (заступник голови), Курляк Андрій  (засновник), Хазан Наталія  (засновник), Молоков Станіслав, Гельфер Григорій, Тітаренко Євген, Владимирова Ольга, Чепурная Вікторія, Пінчук Наталія, Ряпулов Максим, Шкуренко Галина, Іванов Дмитро, Мілютін Сергій, Загоскіна Людмила, Габринець Світлана, Дубил‘єр Сергій, Большак Дмитро, Марковський Ян, Сікун Лариса, Каховський Олександр.

Крім того, член Правління ГО Григорій Гельфер під час робочого засідання Дніпрокінокомісії, запропонував прийняти до складу організації Марію Пінчук, Інну Рудкевич, Євгена Чепурняка, Євгена Гендіна, Вадима Гефтера, Іллю Свідлера.

Читайте також:

Статті

Кінокомісії в Україні: win-win стратегія співпраці між кіновиробниками та регіонами

15 вересня одночасно з офіційною програмою KYIV MEDIA WEEK 2021 відбулася спеціальна конференція «Кінокомісії України: особливості, перспективи розвитку, ефективні моделі співпраці з іншими гравцями кіногалузі країни та вигоди для розвитку економіки регіонів», організована за підтримки Державного агентства України з питань кіно та у партнерстві з Українською кіноасоціацією.

21.09.2021
об 13:34

Новини

Завершилася «Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада»

У вересні-листопаді 2021 року відбувся міжнародний проєкт “Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада” (#ucancoproduce), націлений на практичне втілення Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою. Даний документ привніс у життя творців аудіовізуального контенту по обидва боки океану низку переваг та заохочень, зокрема, можливості отримання податкових пільг та фінансування від держав.

29.11.2021
об 11:55

Новини

KMW White Paper: аналітика аудіовізуальної індустрії України від KYIV MEDIA WEEK

KMW 2021 White Paper вже вийшов у світ! У підсумковому документі KYIV MEDIA WEEK опубліковані п’ять аналітичних досліджень і оглядів актуального стану різних аспектів українського ТБ, кіно та діджитал-ринку, що були здійснені спеціально для Форуму аналітичним виданням Media Business Reports.

26.10.2021
об 12:54